Darmowe treningi biegowe w Parku Zachodnim

bieganieCzęsto myśląc o rozpoczęciu przygody z bieganiem brakuje nam wystarczającej wiedzy oraz motywacji do treningów. Doskonałym rozwiązaniem jest uczestnictwo w treningach grupowych, podczas których prowadzący dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami, a grupowa rywalizacja działa jako dodatkowa motywacja.

Z rozwiązaniem przychodzi Decathlon Magnolia Park, który 23 października rozpoczyna cykl otwartych treningów biegowych. Oprócz wsparcia trenera na uczestników czekają niespodzianki przygotowane przez organizatorów.

Nasze treningi adresowane są przede wszystkim do osób początkujących, które chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. – mówi prowadząca treningi Patrycja Stanok, doświadczona zawodniczka startująca w wielu imprezach biegowych – Na pierwszy raz przygotowaliśmy krótką, pięciokilometrową trasę, z którą każdy spokojnie sobie poradzi.

Treningi biegowe są pierwszymi z zaplanowanego cyklu zajęć prezentujących różne dyscypliny sportu. Wszystkie wydarzenia prowadzone będą przez pracowników Decathlon Magnolia Park posiadających doświadczenie w prezentowanych konkurencjach.

Na co dzień oprócz samego sprzętu sportowego oferujemy klientom szerokie wsparcie merytoryczne, ponieważ członkowie naszego zespołu aktywnie uprawiają przeróżne dyscypliny sportu. – mówi Radosław Pruchnik, Dyrektor Sklepu Decathlon Magnolia Park – Poprzez organizowanie wspólnych treningów chcemy zaoferować dodatkową pomoc w rozwijaniu sportowych pasji naszych gości.

Pierwszy trening odbędzie się w poniedziałek, 23 października o godzinie 20:00 w Parku Zachodnim. Żeby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy przyjść na miejsce zbiórki przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Milenijnej. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na profilu Decathlon Magnolia Park na Facebooku.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show