We Wrocławiu taniej z Kolejami Dolnośląskimi

powrót gratisJak dojechać do pracy i z powrotem  za koszt porównywalny z zakupem 1,5 litra benzyny? Z Kolejami Dolnośląskimi! Dzięki promocji „Powrót gratis” pasażerowie odbywający podróż linią D7 (Wrocław Wojnów – Jelcz Laskowice) w ramach granic administracyjnych Wrocławia, kupując bilet tam i z powrotem, zapłacą jak za przejazd tylko w jedną stronę.

Dla przykładu, przejazd w dwie strony ze stacji Wrocław Wojnów do dworca Wrocław Główny, zamiast 13 zł kosztować będzie tylko 6,50 zł! Z kolei koszt przejazdu z Wojnowa do stacji Wrocław Mikołajów wyniesie 5,30 zł zamiast 10.60zł.

– Zarząd Województwa Dolnośląskiego konsekwentnie uruchamia kolejne połączenia w ramach aglomeracji wrocławskiej, które są alternatywą dla mieszkańców peryferyjnych osiedli stolicy Dolnego Śląska. Po grudniowych zmianach w rozkładzie jazdy mieszkańcy Wojnowa, Swojczyc, Kowal czy Psiego Pola zyskali możliwość szybkiego i komfortowego podróżowania do pracy czy szkoły. Przejazd pociągiem Kolei Dolnośląskich ze stacji Wrocław Wojnów do Dworca Głównego we Wrocławiu zajmuje ok. 30 minut. To czas absolutnie nieosiągalny dla samochodu. Oczywiście wciąż będziemy pracować nad udoskonaleniem kolei aglomeracyjnej, a promocja zaproponowana przez Koleje Dolnośląskie na pewno zachęci kolejnych mieszkańców Wrocławia do wyboru pociągu jako codziennego środka transportu – mówi Jerzy Michalak, członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

Bilety w ramach promocji „Powrót gratis” można kupić w kasach biletowych, Biurach Obsługi Klienta Kolei Dolnośląskich lub u obsługi pociągu. Promocja trwa od 15 grudnia do 31 stycznia. Oferta dotyczy tylko biletów normalnych. Szczegóły na stronie www.kolejedolnoslaskie.eu

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show