20% zniżki na narty w Czechach od Kolei Dolnośląskich

koleje nartyKoleje Dolnośląskie we współpracy z České dráhy przygotowały ofertę specjalną dla miłośników białego szaleństwa. Pasażerowie regionalnego przewoźnika nie tylko wygodnie dotrą do popularnych ośrodków narciarskich, ale także otrzymają 20% zniżki na całodniowy karnet.

– Myślę, że promocja jest bardzo atrakcyjna dla pasażerów, ponieważ podróżując z Jeleniej Góry czy Szklarskiej Poręby zarówno do Harrachova, jak i miejscowości Tanvaldský Špičák, cenę biletu kolejowego niemal w całości zrekompensuje ulga udzielona na całodzienny karnet – mówi Bogusław Godlewski, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

Z rabatu można korzystać od 13 stycznia do 2 kwietnia 2018 roku w dwóch czeskich kurortach: Ski Areal Harrachov oraz Ski Areal Tanvaldský Špičák.

Obniżenie ceny karnetu jest bardzo proste. Zniżka w Ski Areal Harrachov jest uwzględniana po okazaniu vouchera wydanego przez konduktora ČD w pociągu pomiędzy Szklarską Porębą Górną a Harrachovem. Z kolei obniżkę za karnet w Ski Areal Tanvaldský Špičák podróżni uzyskają po okazaniu biletu na dany dzień w kasie ośrodka. Promocją objęte są wszystkie bilety KD wystawione do stacji Tanvaldský Špičák, a także EURO-NYSA-TICKET.

– Koleje Dolnośląskie od dłuższego czasu konsekwentnie rozwijają ofertę połączeń transgranicznych i starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, ułatwiając im nie tylko codzienne podróżowanie do pracy czy szkoły, ale także na długo wyczekiwane ferie i wakacje. Mam nadzieję, że współpraca z České dráhy stanie się tradycją i każdej zimy będziemy mogli zaoferować podróżnym wyjątkowe oferty – podkreśla Bogusław Godlewski.

Propozycje biletów do Harrachova

Szklarska Poręba Górna – Harrachov – Szklarska Poręba Górna za 14 PLN (plus 20 CZK za autobus)
Jelenia Góra – Harrachov – Jelenia Góra za 18 PLN (plus 20 CZK za autobus)
Wrocław Gł. – Harrachov – Wrocław Gł. za 62  PLN (plus 20 CZK za autobus)

Propozycje biletów do Tanvaldský Špičák

Szklarska Poręba Jakuszyce – Tanvaldský Špičák – Szklarska Poręba Jakuszyce za 21 PLN
Szklarska Poręba Górna – Tanvaldský Špičák – Szklarska Poręba Górna za 27 PLN
EURO-NYSA-TICKET (ważny przez cały dzień na całą trasę aż od Jeleniej Góry) za 25 PLN

Wszystkie ceny dotyczą biletów normalnych, dzieci w wieku 6-15 lat podróżują za 50% ceny.

Szczegóły oferty oraz wskazówki dotarcia do ośrodków narciarskich można znaleźć na stronie kolejedolnoslaskie.eu.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show