Zimowy Turniej Piłkarski 2019 – darmowe rozgrywki dla dzieci i młodzieży

turniejPo raz kolejny w trakcie dolnośląskich ferii zimowych dzieci i młodzież z Wrocławia i okolic mogą rywalizować w bezpłatnych rozgrywkach piłki nożnej. Zimowy Turniej Piłkarski o Puchar Wrocławia odbędzie się w hali przy ul. Parkowej 14-16 we Wrocławiu. Pierwsze mecze startują 28.01.2019 r., finałowe spotkania odbędą się 08.02.2019 r.

Podczas turnieju uczestnicy będą rywalizować w siedmiu kategoriach wiekowych, od żaka (rocznik 2010 i młodsi) do młodzieżowca (1997 i młodsi). Do udziału w wydarzeniu mogą zgłaszać się wszystkie zespoły piłkarskie: zarówno drużyny trenujące na co dzień w klubach, czy szkołach, jak i „podwórkowe” nieformalne ekipy. Wystarczy minimum czterech zawodników z pola, bramkarz i do 5 rezerwowych graczy.

Każdy z zawodników otrzyma darmową wejściówkę na mecz 25. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Jagiellonią Białystok, a zwycięskie drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych zostaną nagrodzone na murawie Stadionu Wrocław w przerwie wspomnianego spotkania. Poza tradycyjnymi pucharami i medalami, na najlepsze ekipy czekać będą również bony towarowe na zakup sprzętu sportowego.

- Zimowy Turniej Piłkarski to usystematyzowane rozgrywki przeprowadzane pod okiem profesjonalnych sędziów – mówi Wojciech Gęstwa, dyrektor Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław. To z jednej strony okazja dla trenerów i zawodników młodzieżowych zespołów piłkarskich, by sprawdzić swoje umiejętności podczas turnieju, a z drugiej możliwość zdrowego i aktywnego spędzenia ferii zimowych dla tych pasjonatów futbolu, którzy na co dzień nie trenują w klubach. Kto wie, być może i oni zostaną „wyłowieni” przez szkoleniowców profesjonalnych drużyn? – dodaje dyrektor Gęstwa.

Wypełnione zgłoszenia należy nadsyłać do 23.01.2019 r. drogą elektroniczną pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Wszystkie szczegóły regulamin oraz gotowe formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie www.mcs.wroc.pl w zakładce „Imprezy sportowe – Zimowy Turniej Piłkarski 2019”.

Serdecznie zapraszamy!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show