Warsztaty taneczne w Aquaparku

Warsztaty z różnych stylów tańca we wrocławskim AquaprakuW najbliższą sobotę 21.09 strefa fitness we wrocławskim Aquaparku zamieni się w prawdziwą szkołę tańca.

Instruktorzy przygotowali 12 warsztatów z różnych stylów tanecznych. A jest w czym wybierać! Broadway jazz, Zumba, Salsa, Rock’n’roll, Bachata i wiele innych. Będzie intensywnie i bardzo energetycznie!

- Podczas takiej lekcji nasze instruktorki nauczą grupę krótkiej choreografii w konkretnym stylu tanecznym. To doskonały sposób na znalezienie swojego ulubionego stylu tanecznego dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z tańcem – mówi Patrycja Mierzejewska, kierownik strefy fitness.

Zajęcia będą się odbywały jednocześnie na dwóch salach fitness. Pojedynczy warsztat będzie trwał 25 minut. Na zajęcia zapraszamy osoby, które nie próbowały tańca nigdy, ale też osoby, które miały już styczność z tą formą aktywności!

Na wydarzenie będzie można wejść z karnetem Aquacard, Multisportem Plus, Kartą OK System lub zakupić w kasie wejściówkę za 29 złotych, która uprawnia do przebywania we wszystkich strefach Aquaparku przez cały dzień. To doskonała wiadomość dla tych, którzy po wysiłku fizycznym lubią skorzystać z sauny.

Gdzie: Strefa Fitness w Aquaparku Wrocław

Kiedy: 21.09 (sobota) od 16:00 do 19:00

Więcej informacji: https://aquapark.wroc.pl/warsztaty-taneczne/

Taniec przy basenie

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show