Wrocław aktualności

Relaks po pełnym obowiązków tygodniu – nowy cykl zajęć kreatywnych w Centrum Handlowym Auchan Bielany

akademia 40Centrum Handlowe Auchan Bielany zaprasza na nowy bezpłatny cyklu warsztatów pt. „Akademia 40+”, dedykowany klientom w wieku 40 lat i więcej. To inicjatywa skierowana do osób aktywnych, które chcą rozwijać swoje zainteresowania, zdobywać nowe umiejętności i spędzać czas w inspirującym towarzystwie. Pierwsze spotkanie pod tytułem „Zapachowe woreczki do szafy” odbędzie się w sobotę, 23 marca. Zapraszamy od godziny 11.00 do godziny 17.00.

Kobiece przyjemne z pożytecznym

kobiety magnoliaZbadasz stan swojej skóry i włosów, zdobędziesz bezpłatny zestaw kosmetyków, a do tego dodatkowe doładowanie na karcie podarunkowej. Tak Magnolia Park świętuje Dzień Kobiet.

Zdrowy Dzień Kobiet - zaproszenie na darmowe konsultacje lekarskie

Darmowe konsultacje lekarskie w Omnisan - Zdrowy Dzień KobietCentrum Medyczne OmniSan, ulokowane przy ul. Stefana Jaracza 75H we Wrocławiu, ma przyjemność zaprosić wszystkie Panie na wyjątkowe wydarzenie skupiające się na zdrowiu i dobrym samopoczuciu kobiet. "Zdrowy Dzień Kobiet" odbędzie się już 2 marca i będzie otwarty dla wszystkich zainteresowanych Pań chcących w życzliwej atmosferze porozmawiać i skonsultować się z wybranymi specjalistami.

Zarezerwuj parking we Wrocławiu i ciesz się zwiedzaniem miasta

parking-we-wrocawiu-mapaWrocław to jedno z najchętniej odwiedzanych miast Polski. W okresie ferii zimowych wiele rodzin z dziećmi wybiera się do miasta, chcąc zwiedzić ciekawe zabytki i piękną panoramę Wrocławia. Ferie zimowe we Wrocławiu mogą być pełne różnorodnych atrakcji, jednak zwiedzanie bywa problematyczne, dlatego warto zaplanować je sobie szczegółowo jeszcze przed przyjazdem.

Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

wioslowanie dla wospW niedzielę 28 stycznia kilka tysięcy osób usiądzie na ergometry wioślarskie by wziąć udział w 14. edycji ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w wiosłowaniu dla WOŚP. W ciągu trzynastu lat kilkanaście tysięcy Polaków spróbowało swoich sił w wiosłowaniu na ergometrach wioślarskich. Impreza jest również doskonałą okazją, aby sprawdzić czy dźwiganie toreb z zakupami poprawiło kondycję klientów centrów handlowych.

Grudzień w Centrum Korona: Przeżyj magię Świąt!

korona grudzienW najpiękniejszym miesiącu roku, Centrum Handlowe Korona szykuje dla mieszkańców Wrocławia i okolic, zwłaszcza rodzin z dziećmi, moc świątecznych atrakcji. W dniach 9-22 grudnia w godzinach 11:00-19:00 każdy kto odwiedzi CH Korona będzie mógł pozytywnie nastroić się na nadchodzącą Gwiazdkę!

Świąteczna zabawa we Wroclavii dla całej rodziny. Wspólne pieczenie pierników, spotkanie z Mikołajem i koncerty kolęd

swieta wroclaviaWroclavia zaprasza na pięć dni pełnych świątecznych atrakcji. W dniach od 6 do 10 grudnia w centrum będzie można spotkać Świętego Mikołaja, wziąć udział w warsztatach z pieczenia pierników prowadzonych przez Żywe Muzeum Piernika z Torunia oraz posłuchać świątecznych koncertów w wykonaniu Chóru Dziewczęcego Narodowego Forum Muzyki.

NFM I 20. Jazztopad Festival (17–26.11.2023)

jazztopad festivalAndrzej Kosendiak, dyrektor Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu i Piotr Turkiewicz, dyrektor artystyczny festiwalu zapraszają na jubileuszową 20. edycję Jazztopad Festival w dniach od 17 do 26 listopada 2023 roku.

Dyniowa magia jesieni w Centrum Korona

jesien koronaJuż od 14 października klienci Centrum Korona mogą poczuć się jak w baśni. Stanęła tam największa dynia we Wrocławiu oraz gigantyczne grzyby, które są częścią efektownej scenografii. Korona zaprasza do zabawy również najmłodszych, organizując konkurs dla przedszkolaków i angażujące zabawy ruchowe z dynią w roli głównej.

Adrian Kostera przedłuża sezon rowerowy! Dolnośląski Cross Rowerowy powraca w październiku

corss rowerowyDolnośląski Cross Rowerowy jesienią zawita do Wrocławia. Już 28 października z terenów Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki we Wrocławiu ruszy peleton na czele z Adrianem Kosterą. Tym razem na trzech malowniczych trasach rowerowych prowadzących z Wrocławia, przez Kąty Wrocławskie do Gminy Kobierzyce.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 51

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup