Wrocław aktualności

Czytaj PL – największa taka akcja promująca czytelnictwo po raz kolejny we Wrocławiu!

czytajplCzytaj PL powraca do Wrocławia i oferuje bezpłatnie aż 12 bestsellerów. We wszystkich edycjach akcji uczestnicy wypożyczyli już 300 tysięcy elektronicznych książek, a akcja była już na 4 kontynentach i w 16 krajach. W 2019 roku poziom czytelnictwa pomogą zwiększyć stworzeni przez Jana Kallwejta superbohaterowie i superbohaterki reprezentujący moce, jakie można zdobyć dzięki czytaniu. Każda z postaci patronuje jednej z 12 udostępnianych bezpłatnie książek, wśród których znajdują się m.in. dzieła Wiesława Myśliwskiego, Remigiusza Mroza, Marka Krajewskiego i Holly Black. Czytaj PL trwa przez cały listopad.

Zbiórka krwi w Centrum Korona

Zbiórka krwi w Centrum Korona WrocławPłyn, który ratuje życie już niedługo będzie można oddać w Centrum Korona. W sobotę 16 listopada 2019 roku w godz. 9.00-16.00 Centrum Korona organizuje zbiórkę krwi „Oddaj kroplę życia”.

Turniej Skręcania mebli IKEA nominowany do PRCH Retail Awards

Turniej Skręcania Mebli IKEA w centrum Aleja BielanyJuż 10 października poznamy laureatów prestiżowego konkursu - PRCH Retail Awards. Nagrody branży retail przyznawane są przez Polską Radę Centrów Handlowych. W kategorii event nominowany został Turniej Skręcenia mebli IKEA. To wydarzenie dwukrotnie organizowane w centrum handlowym Aleja Bielany.

MPK otwiera bramy zajezdni

Dzień owarty w MPK Wrocław 8 października 2019Jedziemy z duchem czasu – pod takim hasłem odbywa się Dzień Otwarty MPK, na który wrocławski przewoźnik zaprasza już w niedzielę 6 października o godz. 11:00!

Strajk dla Ziemi we Wrocławiu - przeciw zmianom klimatycznym

Strajk dla Ziemi we Wrocławiu - przeciw zmianom klimatycznymW piątek, 27 września, na wrocławskim rynku odbył się Generalny Strajk dla Ziemi, w którym wzięły udział ruchy i organizacje ekologiczne: Dolnośląski Alarm Smogowy, Młodzieżowy Strajk Klimatyczny, Fundacja EkoRozwoju, Stowarzyszenie EKO-Unia i Extinction Rebellion Wrocław. 

Movember Polska 2019, czyli darmowe badania dla panów

Movember Polska 2019, czyli darmowe badania dla mężczyznW ramach kampanii Movember Polska 19 października w Arkadach Wrocławskich Wrocławianie płci brzydkiej będą mogli przeprowadzić darmowe badania.

15. Międzynarodowy Festiwal OPOWIADANIA Wrocław

15. Międzynarodowy Festiwal OPOWIADANIA WrocławW dniach od 27 września do 6 października 2019 r. odbędzie się we Wrocławiu piętnasta edycja Festiwalu OPOWIADANIA.

37. PKO Wrocław Maraton za nami - 3200 osób z około 40 krajów świata

37. PKO Wrocław Maraton W ostatnią trasę wrocławskiego maratonu poprowadzoną w całości na terenie miasta wyruszyło w niedzielny poranek ponad 3200 osób z około 40 krajów świata.

Noc Księgarń we Wrocławiu, Brzegu Dolnym i Kamiennej Górze

Noc księgarń we Wrocławiu20 września po zmroku rozpocznie się pierwsza Noc Księgarń. Do ponad 100 lokalizacji w całej Polsce dołączają także księgarnie z Wrocławia, Brzegu Dolnego i Kamiennej Góry.

Piątek … bardzo długiego weekendu początek

teatr majSą tacy, którzy dobrze policzyli, wzięli kilka dni wolnego i mają bardzo długi majowy weekend, bo aż do 5 maja. No cóż, szczęściarze.... Zarówno dla tych szczęśliwców, jak i dla pozostałych mamy zaproszenie do Teatru Polskiego na dwa świetne przedstawienia.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 42

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup