Wrocław aktualności

Grudzień w Centrum Korona: Przeżyj magię Świąt!

korona grudzienW najpiękniejszym miesiącu roku, Centrum Handlowe Korona szykuje dla mieszkańców Wrocławia i okolic, zwłaszcza rodzin z dziećmi, moc świątecznych atrakcji. W dniach 9-22 grudnia w godzinach 11:00-19:00 każdy kto odwiedzi CH Korona będzie mógł pozytywnie nastroić się na nadchodzącą Gwiazdkę!

Świąteczna zabawa we Wroclavii dla całej rodziny. Wspólne pieczenie pierników, spotkanie z Mikołajem i koncerty kolęd

swieta wroclaviaWroclavia zaprasza na pięć dni pełnych świątecznych atrakcji. W dniach od 6 do 10 grudnia w centrum będzie można spotkać Świętego Mikołaja, wziąć udział w warsztatach z pieczenia pierników prowadzonych przez Żywe Muzeum Piernika z Torunia oraz posłuchać świątecznych koncertów w wykonaniu Chóru Dziewczęcego Narodowego Forum Muzyki.

NFM I 20. Jazztopad Festival (17–26.11.2023)

jazztopad festivalAndrzej Kosendiak, dyrektor Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu i Piotr Turkiewicz, dyrektor artystyczny festiwalu zapraszają na jubileuszową 20. edycję Jazztopad Festival w dniach od 17 do 26 listopada 2023 roku.

Dyniowa magia jesieni w Centrum Korona

jesien koronaJuż od 14 października klienci Centrum Korona mogą poczuć się jak w baśni. Stanęła tam największa dynia we Wrocławiu oraz gigantyczne grzyby, które są częścią efektownej scenografii. Korona zaprasza do zabawy również najmłodszych, organizując konkurs dla przedszkolaków i angażujące zabawy ruchowe z dynią w roli głównej.

Adrian Kostera przedłuża sezon rowerowy! Dolnośląski Cross Rowerowy powraca w październiku

corss rowerowyDolnośląski Cross Rowerowy jesienią zawita do Wrocławia. Już 28 października z terenów Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki we Wrocławiu ruszy peleton na czele z Adrianem Kosterą. Tym razem na trzech malowniczych trasach rowerowych prowadzących z Wrocławia, przez Kąty Wrocławskie do Gminy Kobierzyce.

Wejdź do świata Minecrafta. Wielki event gamingowy w Magnolia Park

minecraft magnoliaNadchodzi wielkie święto dla wszystkich fanów Minecrafta! Już 22 i 23 września w Magnolia Park odbędzie się dwudniowy event, podczas którego będzie można programować w Minecrafcie, wejść do świata tej kultowej gry dzięki VR i spróbować swoich sił podczas rozgrywek w pikselowym klimacie.

Ostatnia w tym roku Letnia Wyprzedaż Garażowa w Magnolia Park

wrzesniowa wyprzedaz garazowaTo już ostatnia szansa, by upolować „perełki” z drugiej ręki podczas popularnej wśród wrocławian Letniej Wyprzedaży Garażowej w Magnolia Park. Wydarzenie odbędzie się już w  najbliższą sobotę, 16 września.

Zbadaj się za darmo podczas Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia!

dni promocji zdrowiaJuż 9 września, po trzech latach przerwy, odbędzie się 14. edycja Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia. Bezpłatna kampania zdrowotna promująca zdrowy styl życia przenosi się na ulicę Legnicką, pod CH Magnolia Park. Wrocławianki i wrocławianie będą mogli skorzystać z bogatej oferty badań profilaktycznych, specjalistycznych porad, wykładów i warsztatów, a także zrelaksować się podczas sąsiedzkiej potańcówki i spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej.

Szaleństwo rokoka - nowa wystawa czasowa w Muzeum Narodowym

wystawa rokokoPonad 500 dzieł sztuki – od malarstwa, rzeźby i grafiki, poprzez złotnictwo, meble, porcelanę, ubiory i akcesoria mody aż po fotografie i instalacje wideo – zaprezentowanych zostanie na pierwszej w historii muzealnictwa wystawie poświęconej sztuce rokokowej i neorokokowej na Śląsku. Ekspozycję uzupełnią prace współczesnych artystów, dla których rokoko jest źródłem inspiracji. Będzie to wielka afirmacja stylu, który w dalszym ciągu fascynuje i zaskakuje.

Nowy sezon w Operze Wrocławskiej – muzyczne emocje z wyższej półki

opera repertuarPełnia lata nie powstrzymuje Opery Wrocławskiej przed ambitnymi planami na jesień. Ogłoszony podczas Święta Muzyki nowy repertuar to mieszanka powracającej klasyki i ekscytujących nowości – jak nowa trasa koncertowa światowej sławy kontratenora Jakuba Józefa Orlińskiego. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Nowy sezon artystyczny w Operze Wrocławskiej rozpocznie się już na początku września. Najważniejsze wydarzenia zostały zaplanowane na październik.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 51

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup