Leroy Merlin otwiera drugi sklep we Wrocławiu

Dyrektor drugiego Leroy Merlin we WrocławiuO powstającym na ulicy Granicznej nowym sklepie Leroy Merlin rozmawiamy z dyrektorem sklepu Maciejem Jagiełą.

Na kiedy zaplanowałeś otwarcie drugiego sklepu Leroy Merlin we Wrocławiu?

Sklep zostanie otwarty na wiosnę 2016 roku. Z zewnątrz budynek będzie wyglądał tradycyjnie, natomiast wnętrze wypełnimy nowoczesnymi rozwiązaniami ułatwiającymi podejmowanie decyzji zakupowych. Sklep zlokalizowany będzie w pobliżu Futura Park przy ulicy Granicznej. Dojazd z centrum jest dogodny i zajmuje niespełna 15 minut. Od strony zachodniej znajduje się obwodnica Wrocławia, która łączy się z autostradą A4. Lokalizacja sklepu oraz wygodny dojazd komunikacją miejską czy samochodem powoduje, że nie jesteśmy tylko w zasięgu mieszkańców Wrocławia, ale i całego regionu liczącego ponad 2,5 mln potencjalnych klientów.

Jak wyglądała praca nad zaprojektowaniem nowego sklepu – od budynku poprzez otoczenie aż po ofertę produktową?

Naszą strategią było wspólnie z klientami stworzyć miejsce pierwszego wyboru dla realizacji potrzeb domu i ogrodu. Zanim powstał projekt sklepu, sztab ludzi pracował nad badaniem potrzeb klientów. Razem z moim zespołem spędziliśmy setki godzin nad dopracowywaniem detali dotyczących asortymentu, rodzaju usług dodatkowych i innych parametrów mających na celu powodowanie komfortu zakupów. Mam pewność, że ten sklep projektowaliśmy wspólnie z naszymi klientami.

Wspominałeś o swoim zespole – czy udało Ci się zrekrutować wszystkich pracowników?

Część mojego zespołu udało się wyłonić w wyniku rekrutacji wewnętrznej. Praca nad otwarciem nowego sklepu jest wyjątkowym doświadczeniem zawodowym dlatego jest to swego rodzaju wyróżnienie. Na pozostałe stanowiska handlowe i logistyczne ciągle rekrutujemy. Ogłoszenia dotyczące naboru można śledzić na naszej stronie www.kariera.leroymerlin.pl. W nowym Leroy Merlin przy ul. Granicznej zatrudnienie znajdzie łącznie aż 140 osób!

Na co mogą liczyć pracownicy sklepu LM Wrocław Graniczna?

Przede wszystkim na udział w bardzo ciekawym projekcie, który pozwoli im na decydowanie o tym, jak ma wyglądać ich przyszłe miejsce pracy. Od pierwszych dni zadbamy o to, by czuli się częścią firmy, a przede wszystkim odczuwali panującą w niej dobrą atmosferę. Komfort zapewni im odpowiedni staż i pozyskiwanie wiedzy pod skrzydłami doświadczonych pracowników. Oferujemy umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym, prywatną opiekę medyczną oraz bogaty pakiet benefitów i szkoleń. W firmie funkcjonuje system premii kwartalnych, zależnych od wyników działu i sklepu. Pracownicy mają także możliwość uzyskania udziału w zyskach rocznych przedsiębiorstwa, a także skorzystania z akcjonariatu pracowniczego. Dodatkowo, wszystkim tym, którzy będą chcieli rozwijać się w strukturach naszej firmy, dajemy dostęp do wewnętrznych programów rozwojowych, które to umożliwiają.

Jakich pracowników poszukujesz?

Nie posiadamy jednego wzorca, wedle którego decydujemy o zatrudnieniu. Zgodnie z kulturą naszej firmy to ludzie stanowią nasz największy kapitał, dlatego staramy się aby każdy był doceniony. Szukam osób chcących się rozwijać, ludzi energicznych i pasjonatów zawodu, tych którzy dążą do poszukiwania najlepszych rozwiązań. Zależy mi na tym, żeby nie tylko teoria była mocną stroną mojego zespołu, dlatego mile oczekiwani będą praktycy, majsterkowicze znający się na specyfice naszego asortymentu. Doceniam również osoby, które wyróżniają się zaangażowaniem oraz pasją do handlu. Ważny jest dla mnie entuzjazm, orientacja na klienta oraz pozytywne nastawienie.

Praca w LEroy Merlin

Jak opisałbyś pracę w Leroy Merlin?

Praca w Leroy Merlin to pomaganie innym w realizacji marzeń związanych z domem i ogrodem. Inspirujemy, pomagamy w doborze środków, narzędzi, rozwiązań, zapewniamy kompleksową obsługę. Nasza kreatywność nie kończy się na asortymencie dostępnym na miejscu, ale staramy się też zaspokoić potrzeby klientów poprzez realizację zamówień specjalnych. A co otrzymujemy w zamian? Największą satysfakcją jest dla nas klient, który wraca, podaje nam rękę, pamięta nasze imię. To dowód na to, że dobrze wykonujemy naszą codzienną pracę.

Logo Leroy Merlin

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup