Wrocławską Halę Stulecia opanuje moda i design

mustacheJuż 15 i 16 października niesamowita gratka dla wszystkich fanów muzyki, mody i designu. We Wrocławiu po raz pierwszy zagości Mustache Yard Sale, prawdziwy festiwal tego co stylowe, polskie i niezależne. Będzie to już 21. edycja wydarzenia.

Idea Mustache Yard Sale narodziła się w 2008 roku w Warszawie. Jej pomysłodawcami byli dwaj licealiści - Patrick Deba i Konrad Ozdowy, którzy poszukując formy dla swojej kreatywnej działalności zorganizowali pierwsze targi dla twórców mody niezależnej i designu. Pomysł z roku na rok cieszył się coraz większą popularnością, czego efektem w 2015 roku był start cyklu Mustache on Tour. Po udanych wizytach w Katowicach, Poznaniu i Trójmieście przyszedł czas na Wrocław, w którym odbędzie się jubileuszowa 21. edycja wydarzenia.

Tradycyjnie już koncepcja targów zakłada podział przestrzeni na dedykowane strefy: Fashion, Concept i Kids uzupełnione o wyjątkową strefę gastronomiczną. W strefie Kids, wszyscy wąsacze, znajdą coś dla siebie. Na rodziców czekają najlepsi projektanci mody dziecięcej, podczas gdy młodzi wąsacze mogą oddać się opiece profesjonalnych animatorów.

Warszawska, czerwcowa edycja zgromadziła ponad 30. tysięcy osób, aktywnie uczestniczących w zakupowo-rozrywkowym szaleństwie. W najbliższej odsłonie swój udział potwierdziły takie marki jak: Alkopoligamia, The Urban Beard czy Nubee a pomagać w zakupowym szaleństwie będzie Paula Jagodzińska, autorka bloga Beauty.Fashion.Shopping.

Już wkrótce więcej szczegółów i pełna lista marek.

Hala Stulecia będzie otwarta dla gości od 12:00 do 19:00 Wejście na Mustache Yard Sale jest bezpłatne. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup