Paulaner Oktoberfest we Wrocławiu

oktoberfestJuż w tę sobotę, 17 września we Wrocławiu odbędzie się Paulaner Oktoberfest. Oryginalna marka monachijskiego piwa zaprasza wszystkich do świętowania w iście bawarskim stylu.

Obchodzony w Monachium już po raz 183. Oktoberfest, rozpoczyna się dokładnie w sobotę, 17 września i potrwa do 3 października. W tym roku w wyjątkowy sposób świętowany będzie także w Polsce - podczas pierwszego Paulaner Oktoberfest na dziedzińcu Arsenału Miejskiego we Wrocławiu (ul. Cieszyńskiego 9).

Od godz. 11.00 aż do późnego wieczoru na gości czekać będzie namiot, taki jak ten słynny na Oktoberfest w Monachium. Przy biesiadnych ławach będzie można zasiąść z tradycyjnym litrowym kuflem specjalnego piwa Paulaner Oktoberfest Bier i spróbować bawarskich przysmaków. W unikalny klimat monachijskiej imprezy wprowadzać będzie bawarska muzyka, obsługa w strojach z tego regionu oraz atrakcje, jak piwna sztafeta czy konkurs noszenia piwa.

O godz. 19.00 odbędzie się oficjalna ceremonia odszpuntowania beczki Paulanera. Nie zabraknie zwyczajowego zawołania „O'zapft ist!” oraz innych rytuałów historycznego święta Oktoberfest. Imprezę poprowadzi Filip Chajzer.

Wstęp na Paulaner Oktoberfest we Wrocławiu będzie bezpłatny. Dodatkowo, biorąc udział w konkursie na stronie http://paulaneroktoberfest.pl/ można zdobyć specjalne zaproszenie uprawniające do odebrania darmowego piwa podczas imprezy. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup