Nie możesz wziąć udziału w czarnym proteście? Zadzwoń do swojego posła. Przyłączasz się do protestu? Też zadzwoń

polki głosująTwórcy inicjatywy „Polki głosują! Ostrzegawczy Strajk Kobiet 3.10” zachęcają do wyrażenia braku poparcia dla projektu ustawy antyaborcyjnej przygotowanej przez Instytut Ordo Iuris poprzez bezpośredni kontakt z biurami poselskimi posłów, którzy głosowali za dalszymi pracami nad projektem ustawy „stop aborcji”.

Na stronie http://www.polkiglosuja.pl/ internauci mogą znaleźć dane kontaktowe do biur poselskich posłów, którzy 23 września br. poparli dalsze pracę nad projektem ustawy „Stop aborcji”.

- Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób, które chciałyby wziąć udział w poniedziałkowym strajku nie mają takiej możliwości, ponieważ boją się konsekwencji w miejscu pracy, czy reakcji otoczenia. To właśnie głównie z myślą o nich powstała strona http://www.polkiglosuja.pl/.  Informacje zgromadzone na  stronie są publicznie dostępne. Dzięki nim w łatwy sposób, każdy z odwiedzających serwis może odnaleźć dane kontaktowe do posła ze swojego okręgu. Dzwońmy do biur poselskich, piszmy listy i maile. Niech posłowie, których wybraliśmy do parlamentu wiedzą, że nie zgadzamy się na to, by w tak ważnej dla nas kwestii decydowali niezgodnie z naszą wolą – mówią organizatorzy inicjatywy.
 
Wpisując na stronie nazwę swojego województwa wyszukamy dane kontaktowe do posłów z naszego okręgu, którzy swoimi głosami zdecydowali o dalszych pracach nad ustawą, która ma za zadanie skrajane zaostrzenie prawa aborcyjnego w Polsce.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup