Wrocławski Sylwester z disco

fajerwerkiEdyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kora, Zbigniew Wodecki oraz goście specjalni - Midge Ure (Ultravox) i Ray Wilson (Genesis) to tylko niektóre gwiazdy, jakie rozbłysnął na Sylwestrze z Dwójką we Wrocławiu. Start imprezy - godz. 20.05, zakończenie - godz. 1:30.

Koncert poprowadzą: Tomasz Kammel, kabaret Paranienormalni, Marika. W programie podróż do lat 70. i 80. XX w., w które przeniosą nas polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki. Edyta Górniak zaśpiewa „The winner takes it all" zespołu Abba. Justyna - utwór Madonny „Express yourself”. Zbigniew Wodecki wykona "September" zespołu Earth, Wind & Fire. Z kolei Marika wystąpi w dwóch przebojach: „Alei gwiazd” Zdzisławy Sośnickiej oraz "I’m every woman", który w oryginale śpiewała Chaka Khan. 

Na scenie w sylwestra na rynku we Wrocławiu wystąpią także uczestnicy i laureaci telewizyjnego programu „The Voice of Poland” w TVP 2.

Wrocławian i gości rozgrzewać też będą w tę wyjątkową noc: były wokalista kultowego Oddziału Zamkniętego, Krzysztof Jaryczewski, a także niezapomniany Shakin’ Dudi. Zaśpiewają również takie legendy jak Izabela Trojanowska, Zbigniew Wodecki, Wojciech Gąssowski czy zespoły VOX i Kombii. Solistom na scenie towarzyszyć będą: 30-osobowy chór, 20 instrumentalistów i 80 tancerzy.

Wstęp na wrocławski Rynek jest wolny. Uczestnicy zabawy będą wpuszczani od godz. 18:00. Telewizyjna transmisja na żywo w TVP 2 rusza o 20.05.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup