Mamy to! CreativeMornings we Wrocławiu

creativemorningJuż 27 stycznia odbędzie się pierwsze spotkanie CreativeMornings we Wrocławiu. Gościem specjalnym będzie Grzegorz Bral, reżyser teatralny i współzałożyciel Teatru Pieśń Kozła. To okazja do udziału w globalnym projekcie porannych śniadań dla wszystkich kreatywnych. Tematem przewodnim wydarzenia jest słowo „Mystery”. Stanowi ono punkt wyjścia do wspólnych rozmów podczas prelekcji z gościem.

CreativeMornings to międzynarodowa inicjatywa, która zrodziła się w Nowym Jorku i szybko zdobyła popularność w Europie. Obecnie na całym świecie jest ponad 160 miast, w których raz w miesiącu odbywają się kreatywne śniadania pod wspólnym hasłem. Ideą spotkań jest docieranie do ludzi z pasją i dobrymi pomysłami, w każdym wieku i z różnymi doświadczeniami, by znaleźć sposób na rozwój i realizować wspólne cele. Wrocław dołączył do listy kreatywnych miast dzięki Katarzynie Budzyń-Pepłowskiej. Zbudowała ona zespół młodych ludzi zaangażowanych w tworzenie marki CreativeMornings.

Od filmu do kreatywnych spotkań

To właśnie z ich pomocą powstał film pokazujący Wrocław jako najbardziej kreatywne i tętniące życiem miasto w Polsce. Produkcja została doceniona przez twórców inicjatywy z Nowego Jorku i wrocławianka uzyskała licencję na organizowanie spotkań w swoim mieście. Bohaterami filmu stali się lokalni artyści. Wśród nich znaleźli się m.in. malarze, przedstawiciele sceny teatralnej, tanecznej i cyrkowej, oraz wielu innych ludzi sztuki, bez których realizacja nie mogłaby powstać. Za produkcję odpowiedzialna jest grupa filmowa FATTMEDIA. – Kreatywność jest w każdym z nas. Dzięki CreativeMornings nasze miasto będzie jeszcze bardziej inspirujące. Zależało mi na stworzeniu otwartej przestrzeni we Wrocławiu, by ludzie mogli inspirować siebie nawzajem i motywować do działań, które kochają. Wierzę w siłę społeczności, zaangażowanie, w naukę od innych. Dlatego chcę, aby kreatywne piątki łączyły ludzi, którzy swoją pasją zarażają innych i przyczyniają się do zmian najbliższego otoczenia oraz miast na całym świecie. – mówi Katarzyna Budzyń-Pepłowska, która na co dzień prowadzi agencję PR Brand Voice.

Pierwsze spotkanie CreativeMornings odbędzie się 27 stycznia we Wrocławiu. W styczniu głównym hasłem światowych spotkań dla pomysłowych będzie „Mystery”, czyli tajemnica i wszystko, co się z nią wiąże. Temat inspirująco rozwinie Grzegorz Bral – reżyser teatralny i współzałożyciel Teatru Pieśń Kozła. Udział w evencie może wziąć każdy. Wystarczy zarejestrować się wcześniej i zarezerwować miejsce na stronie https://creativemornings.com/cities/wro. Zapisy rozpoczynają się w poniedziałek 23 stycznia o godz. 11.

Spotkania CreativeMornings są bezpłatne dzięki wsparciu globalnych partnerów: Shutterstock, Wix, MailChimp oraz zaangażowaniu lokalnych firm, takich, jak Brand Voice oraz Grupa Me & My Friends. Organizatorzy zapraszają również do współpracy wolontariuszy, partnerów oraz sponsorów, którzy pomogą budować markę CreativeMornings we Wrocławiu.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup