Gala MMA we Wrocławiu

altJuż 1 marca we Wrocławskiej Hali Orbita o godzinie 19 zacznie się Gala MMA zorganizowana przez Professional MMA Challenge. W trzech walkach wieczoru wystąpią gwiazdy tego sportu - Tomasz Drwal, Michał Kita i Mariusz Cieśliński. Cała gala będzie składała się z dziewięciu walk.

Tomasz "Gorilla" Drwal - pierwszy Polak, który walczył w UFC - największej i najbardziej renomowanej organizacji MMA na świecie zmierzy się z Seanem Stricklandem. Obecnie "Gorilla" jest w życiowej formie, co w połączeniu z jego efektownym stylem walki gwarantuje niezapomniane wrażenia. Równie emocjonujące będą walki Michała Kity - jednego z najlepszych zawodników wagi ciężkiej polskiego MMA oraz Mariusza Cieślińskiego - legendy kickboxingu i najlepszego polskiego zawodnika Muay-Thai,   który podczas tej gali zadebiutuje w formule MMA. Walki odbędą się według międzynarodowych zasad, czyli także z użyciem łokci.

 

Organizacja Professional MMA Challenge działa od grudnia 2013 r. i skupia światowej klasy zawodników. Zdaniem założycieli tej organizacji Daliusa Kubylisa i Marka Batko MMA to coś więcej niż tylko sport walki. Zawodnicy trenują m.in. biegi, rozwijają się wydolnościowo i wytrzymałościowo, ćwiczą refleks i opanowanie. Chcemy, aby sport MMA był również stylem życia – zdrowym, bezpiecznym, pełnym emocji i pasji – podkreśla Marek Batko.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.prommac.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup