Zakochaj się w MPK

alt Wrocławskie MPK startuje z trzecią edycją zabawy „Zakochaj się w MPK”. W tym roku nieco wcześniej, by dać szansę wszystkim jeszcze niezakochanym na odnalezienie swojej drugiej połówki do dnia św. Walentego.

Tegoroczna zabawa polega na tym, że wszystkie osoby, które spotkały w autobusie lub tramwaju kogoś, kto wpadł im w oko, teraz mogą tę osobę odnaleźć poprzez ogłoszenia na ekranach w ponad 200 pojazdach komunikacji miejskiej i dzięki specjalnemu profilowi na Facebooku.

Zabawa potrwa do 10 lutego. W tym czasie na ekranach pojawią się najciekawsze komunikaty, które zostaną wysłane na adres:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Tekst ogłoszenia nie może być dłuższy niż 250 znaków. Osoba, która dzięki niemu rozpozna siebie jako tą poszukiwaną, może skontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez www.facebook.com/spottedmpkwr. Następnym etapem naszej zabawy będą specjalne miejsca oznaczone piktogramem dla „osoby jeszcze niezakochanej”, które pojawią się w tramwajach Skody od 1. lutego. Finał akcji, który na razie pozostaje niespodzianką – oczywiście 14 lutego w dniu Świętego Walentego.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup