Głodni inspiracji? Zapraszamy na CreativeMornings z Patrycją Obarą we Wrocławiu

creativemorningsJuż 17 lutego o godz. 8:30 w klubie Vertigo we Wrocławiu odbędzie się drugie spotkanie z cyklu CreativeMornings. Jego gościem będzie Patrycja Obara – znana wrocławska artystka i promotorka kultury. Hasłem przewodnim wydarzenia będzie tym razem słowo „Moments” – chwile.

Wrocław to kolejny punkt na mapie działań spod znaku CreativeMornings. Właśnie w stolicy Dolnego Śląska 17 lutego o 8:30 w klubie Vertigo odbędzie się kolejne spotkanie tej globalnej inicjatywy w polskim wydaniu. Mogą w nim wziąć udział wszyscy ceniący sobie twórczą atmosferę i inspirujące pomysły – czyli wartości, których źródłem są rzecz jasna nietuzinkowi goście i jednocześnie bohaterowie cyklu zapraszani na event.

Drugie spotkanie wrocławskiego cyklu swoją obecnością uświetni Patrycja Obara – współwłaścicielka i trenerka w szkole muzycznej Muzyczna Garderoba, wokalistka, z wykształcenia lingwistka, tłumaczka i prelegentka m.in.: konferencji TEDxWrocław i TEDxPolitechnikaWrocławska. Tematem przewodnim spotkania będzie hasło „Moments” – chwile, bardzo zresztą bliskie artystce, bo mające ogromny wpływ zarówno na jej życie osobiste, jak i zawodowe: – Nasze życie wszak definiują właśnie momenty – olśnień, ważnych spotkań, przełomowych decyzji – mówi Patrycja Obara o swoim udziale w wydarzeniu. – Czasem te momenty przychodzą po latach poszukiwań. Czasem zupełnie znienacka. Zwykle jednak ich prawdziwe znaczenie zaczynamy rozumieć dopiero po jakimś czasie. I o tym będzie moje wystąpienie – o momentach, które mnie zdefiniowały i o tym, jak z perspektywy czasu zaczęłam rozumieć ich sens. O tych bardzo trudnych i o tych najpiękniejszych, z których każdy był niezwykle ważny, bo kolejne nie mogłyby się wydarzyć bez niego.

Patrycja Obara to wszechstronna postać wrocławskiej kultury. Jej prelekcje to połączenie interesującej warstwy słownej i wizualnej, będących źródłem niezwykłych przeżyć i inspiracji dla uczestników tych wystąpień. Na piątkowy poranek, 17 lutego, przygotowała wyjątkową niespodziankę, którą z pewnością pozytywnie zaskoczy uczestników poranka z cyklu CreativeMornings. Goście, zadając własne pytania, będą mogli bliżej poznać artystkę słynącą z oryginalnych wystąpień – także od jej bardzo kreatywnej strony.

Na spotkanie z Patrycją Obarą w ramach CreativeMornings może zapisać się każdy chętny na stronie https://creativemornings.com/cities/wro. Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warto być tam z nami. Zapraszamy!

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup