Wielkanocny Warsztat z Drewnochronem – ruszyły zapisy

warsztaty drewno8 kwietnia 2017 roku odbędą się we Wrocławiu bezpłatne wielkanocne warsztaty w drewnie. Uczestnicy pod czujnym okiem specjalistów wykonają i odpowiednio zabezpieczą doniczki na świąteczne zioła lub kwiaty. Zapisy wystartowały we wtorek i potrwają do czwartku.

Dla kogo?

Warsztaty skierowane są do osób dorosłych, ale nie są wymagane żadne specjalne umiejętności – wszystkie instrukcje przekażą prowadzący i pomogą oni w trudniejszych zadaniach. Uczestnicy dowiedzą się także, jak zabezpieczać przedmioty drewniane, by służyły im długie lata. Pokryją wykonane przez siebie doniczki produktami marki Drewnochron, dzięki czemu będą mogli z nich korzystać również na balkonie lub w ogrodzie.

Organizatorzy

Organizatorem warsztatów jest Drewnochron – producent specjalistycznych produktów do ochrony i dekoracji drewna stosowanego na zewnątrz budynków, niekwestionowany lider w swojej branży. W ofercie marki oprócz tradycyjnych impregnatów i olejów, znajdują się też lakierobejce i lakiery, które perfekcyjnie dekorują drewnianą powierzchnię, ale także zabezpieczają drewno.

Prowadzący

Warsztaty poprowadzi Piotr Zamecki i Rafał Pyster z wrocławskiej Materii Fab Lab, którzy na co dzień zajmują się rękodziełem i renowacją mebli. Zajęcia będą podzielone na część praktyczną i teoretyczną.        

Gdzie i kiedy?

Warsztaty odbędą się 8 kwietnia o godzinie 11.00 w pracowni Materia Fab Lab przy ulicy Osobowickiej 19 we Wrocławiu. Przewidywany czas trwania warsztatów razem ze schnięciem wykonanych przedmiotów to około 3 godzin.

Zapisy

Warsztaty są całkowicie bezpłatne, organizator zapewnia wszystkie niezbędne materiały i narzędzia, a wykonaną na warsztatach doniczkę na zioła uczestnicy zabiorą ze sobą do domu. Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie https://goo.gl/forms/LFDm4NnzT0UOfFk82. Dwunastu autorów najciekawszych odpowiedzi zostanie zaproszonych do udziału w warsztatach. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo w czwartek 6 kwietnia do godziny 15.00. Zgłoszenia można nadsyłać do czwartku, 6 kwietnia, do godziny 12.00.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup