Sprofilowane oferty wystawców po raz pierwszy na targach DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

TDMW Wroclaw 1-2.02.2014Przed nami wiosenna edycja targów mieszkaniowych Dom Mieszkanie Wnętrze organizowanych przez redNet Media. Bogata oferta wystawców, atrakcje dla całej rodziny oraz dziesiątki tysięcy odwiedzających – tak było w poprzednich edycjach. W tym roku zapowiada się podobnie. Ale organizator nie poprzestaje na sprawdzonej konwencji, w tym sezonie zaskoczy zwiedzających kompletnie nowym spojrzeniem na prezentację ofert wystawców.

Wśród olbrzymiej ilości niczym nie wyróżniających się imprez targowych, każda nowość na tym polu ma szanse spotkać się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Do tej pory, każdy zwiedzający targi był pozostawiony zwykle sam sobie w obliczu bogatej i zróżnicowanej oferty wystawców, bez żadnego wsparcia czy doradztwa ze strony organizatorów targów. Firma redNet Media w ramach realizowanej strategii tworzenia nowych standardów i rozwiązań dla tej branży, postawiła w tym roku na zmianę dotychczasowej ekspozycji ofert, na kompletnie innowacyjną, opartą na pogłębionej relacji między zwiedzającym a wystawcą, tak aby obie strony odniosły korzyść z udziału w targach.

Twoje Inspiracje Mieszkaniowe

Od 2014 roku na targach DOM MIESZKANIE WNĘTRZE zastosowany zostanie nowy projekt aranżacji przestrzeni: Inspiracje Mieszkaniowe. Ma on ułatwić zwiedzającym przemieszczanie się po targach dzięki specjalnemu podziałowi wszystkich ofert wystawców na poszczególne grupy. I tak osoby szukające pierwszego samodzielnego mieszkania, oferty wybrane specjalnie dla siebie znajdą na stoiskach oznaczonych napisem „Mieszkanie na start”, rodziny z dziećmi z kolei, znajdą oferty im dedykowane na stoiskach oznaczonych „Mieszkanie dla rodziny”. Osoby szukające spokojnej lokalizacji na przedmieściach znajdą najwięcej ofert w strefie oznaczonej „Mieszkanie za miastem”. Organizator targów redNet Media pomyślał również o często pomijanej, ale licznej grupie nabywców, osób, których dzieci opuściły już rodzinny dom i które teraz szukają nowego mieszkania odpowiadającego wyłącznie ich potrzebom. Oferty dla siebie znajdą oni na stoiskach
z oznaczeniem „Gdy dzieci dorosną”. Osoby rozważające zakup mieszkań z segmentu Premium
o podwyższonym standardzie, oferty dla siebie znajdą w części oznaczonej „Unique space”. Dla wszystkich chcących skorzystać z rządowego programu dopłat do mieszkań, przygotowano strefę „Mieszkanie dla Młodych”, gdzie zainteresowani znajdą oferty lokali spełniających wymogi tego programu. Każda inspiracja otrzyma swój znak graficzny – ikonkę inspiracji mieszkaniowych.

Dodatkowo wszystkie grupy ofert zostaną podzielone według dzielnic, tak aby maksymalnie ułatwić zwiedzającym szybkie dotarcie do interesujących ich mieszkań – powstanie Galeria Inspiracji Mieszkaniowych.

redNet media logo

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup