Międzynarodowy Dzień Przyjaźni we Wrocławiu. Jakie atrakcje?

dzień przyjaźni fitnessZajęcia na desce w basenie, ćwiczenia inspirowane baletem, które pokochały Madonna i Natalie Portman, a może trening na bieżni napędzanej siłą własnego ciała? Zabierz bliską osobę i spędźcie wspólnie Międzynarodowy Dzień Przyjaźni poznając nowości świata fitness - już 30 i 31 lipca w Holmes Place OVO Wrocław. Ruszyły zapisy – wstęp wolny.

30 lipca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przyjaźni. Z tej okazji Holmes Place zachęca do aktywnego wypoczynku z bliską osobą w swoich klubach fitness. Jedyny oddział tej sieci na Dolnym Śląsku znajduje się w OVO Wrocław. Dni otwarte odbędą się tutaj 30 i 31 lipca 2017 roku. Udział jest bezpłatny. Zgłoszenia są przyjmowane przez formularz na stronie internetowej.

- Mieszkańcy Wrocławia mają znakomitą okazję, by razem ze swoimi przyjaciółmi poznać atmosferę Holmes Place. Wspólnie spróbują naszych nowatorskich zajęć fitness, skorzystają z doradztwa doświadczonych ekspertów, a także skonsultują się z instruktorami i trenerami, którzy prowadzą nasze treningi. Poza tym, ćwiczenia we dwójkę to podwójna motywacja! – mówi Lidia Zamyłko, regional marketing manager Holmes Place.

Uczestnicy dni otwartych będą mieli do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt, bogato wyposażoną strefę funkcjonalną, basen, a także różnorodny grafik ćwiczeń. Na przykład panowie będą mogli spróbować zajęć ze sztangą Bodypump, a panie Barre Workout - treningu inspirowanego baletem, który pokochały Madonna i Natalie Portman. Holmes Place to także niedostępne nigdzie indziej ćwiczenia FloatFit, które w całości odbywają się na specjalnych deskach na powierzchni basenu.

Warto przypomnieć, że w każde wakacyjne sobotnie przedpołudnie (godz. 11.30), na dziedzińcu OVO Wrocław odbywają się bezpłatne zajęcia jogi organizowane przez Holmes Place. Ćwiczenia prowadzi certyfikowana instruktorka tej aktywności - Rosela Ciko. Z kolei godzinę wcześniej (10.30) w tym samym miejscu rozpoczynają się treningi w ramach Klubu Biegowego. Trasa biegnie przez centrum Wrocławia, między innymi Wyspę Słodową czy Ostrów Tumski. Całość kończy stretching. W bezpłatnych zajęciach mogą brać wszyscy, niezależnie od doświadczenia.

Międzynarodowy Dzień Przyjaźni

Dni Otwarte Holmes Place OVO Wrocław
•    30 lipca, godz. 9.00–21.00
•    31 lipca, godz. 6.00–22.00

Wrocław, ul. Podwale 83

Ruszyły zapisy – wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup