Bezpłatne treningi na zielonym patio. Spróbuj, jeśli pracujesz za biurkiem

fitness patioObciąża plecy, osłabia mięśnie, prowadzi do nadwagi. Praca biurowa niekorzystnie wpływa na organizm. Rozwiązanie? W sobotę startuje wrześniowy cykl zajęć mobility na patio OVO Wrocław. Ćwiczenia zwiększające zakresy ruchów poprowadzi trenerka klubu Holmes Place. Wstęp wolny.

Od 2 września, w każdą wrześniową sobotę o godz. 12.30 na dziedzińcu OVO Wrocław odbędą się bezpłatne zajęcia mobility – treningu zwiększającego zakresy ruchów z wykorzystaniem gum i rollerów. Ćwiczenia poprowadzi Marta Gutowska, certyfikowana instruktorka Holmes Place OVO Wrocław, prestiżowego klubu fitness, pierwszego tej marki na Dolnym Śląsku. To świetna propozycja zwłaszcza dla osób, które kończą urlop i wracają do pracy.

- Długie godziny spędzone za biurkiem na pewno nam nie służą - mówi Marta Gutowska. - Zastane mięśnie gorzej funkcjonują, a zaniedbywane stają się bardzo słabe. Rozwiązaniem jest trening mobility, który zwiększa elastyczność mięśni, ścięgien, więzadeł, stawów, poprawia mobilność i dobre samopoczucie. Dodatkowo zapobiegania kontuzjom i optymalizuje wyniki, dlatego sięgają po niego zaawansowani sportowcy – dodaje.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ani ruchowych. Trzeba jedynie zabrać ze sobą strój, które nie krępuje aktywności. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność przyjścia).

- Trening mobilności na zielonym patio to doskonała okazja na spędzenie ostatnich dni lata w otoczeniu przyrody. Zachęcamy do odwiedzania nas w gronie przyjaciół i znajomych - mówi Lidia Zamyłko, regional marketing manager Holmes Place. – Po zajęciach wszyscy chętni poznają atmosferę naszego klubu oraz porozmawiają z instruktorami i trenerami, którzy prowadzą zajęcia. Warto być z nami – dodaje.

Na co dzień członkowie Holmes Place OVO Wrocław mają do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt, bogato wyposażoną strefę funkcjonalną, basen, a także różnorodny grafik ćwiczeń. Wrocławianie mogą uczestniczyć między innymi w zajęciach FloatFit, które w całości odbywają się na specjalnych deskach na powierzchni basenu. Na uwagę zasługuje też Barre Workout - trening inspirowany baletem, który łączy w sobie również jogę i Pilates. Holmes Place to także zajęcia opracowane przez znaną na całym świecie markę Les Mills.

Mobility na zielonym patio z Holmes Place OVO Wrocław
2 września, 12:30 – pierwsze zajęcia
kolejne – w każdą wrześniową sobotę
ul. Podwale 84
Wstęp wolny

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup