Ulica Sucha oddana do użytkowania

ulica suchaRemontowany odcinek ulicy Suchej we Wrocławiu został oddany do użytku. Udostępnienie ulicy zbiegło się z otwarciem nowo powstającego centrum handlowego we Wrocławiu.

Za remont ulicy Suchej odpowiadają: francusko-holenderska firma Unibail-Rodamco oraz częściowo Echo Investment – deweloper realizujący tu biurowiec Sagittarius Business House. – Echo, w ramach prowadzonego remontu, odpowiadało za przebudowę infrastruktury podziemnej oraz wykonanie nowego układu drogowego wraz z oznakowaniem w części przylegającej do Sagittarius Business House, a także utworzenie wjazdu do budynku – tłumaczy Marek Chmielewski, project manager Echo Investment.

Remont ulicy Suchej, choć przeprowadzony przez dwie firmy, posiadał wspólnego koordynatora, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem prac. Jak dodaje Marek Chmielewski, modernizowany przez nas odcinek ulicy został oddany planowo, w terminie pokrywającym się z otwarciem nowego centrum handlowego. Ulica jest już przejezdna.

Echo Investment nie kończy prac prowadzonych przy ulicy Suchej. Wciąż trwa budowa nowoczesnego biurowca Sagittarius Business House, który na początku września, osiągnął najwyższy punkt konstrukcyjny. Planowany termin ukończenia obiektu to pierwszy kwartał 2018 roku.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup