W trakcie Nocy IT o ochronie infrastruktury IT

noc itPodczas 8. edycji Nocy IT, organizowanej przez Centrum Kompetencyjne AB S.A., eksperci i pasjonaci branży IT poznają korzyści związane z ochroną krytycznej infrastruktury IT. Spotkanie dotyczyć również będzie tematu dystrybucji zasilania w Data Center.

Już 8 listopada od godz. 18:45 (kawiarnia Barbara, Wrocław, ul Świdnicka) uczestnicy Nocy IT poznają szerokie spektrum rozwiązań marki Legrand wykorzystywanych do zarządzania zasilaniem w Data Center, w tym m.in. zasilacze UPS oraz okablowanie strukturalne LCS2. Zaprezentowane zostaną także zalety współpracy z jednym dostawcą rozwiązań w zakresie dystrybucji energii, zapewniające bezpieczeństwo zarówno w małych serwerowniach, jak i dużych farmach serwerów.

W części warsztatowej będzie można z kolei zapoznać się z rozwiązaniami Digital Signage i ich potencjałem komunikacyjnym. Uczestnicy poznają przykładowe wdrożenia wspierające sprzedaż do klientów indywidualnych.

Tradycyjnie już Noc IT to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. Dodatkowo swobodna atmosfera panująca podczas wydarzenia sprzyja nieskrępowanej dyskusji i wymianie poglądów. Z racji dużego zainteresowania wydarzeniem organizator uruchomił już możliwość zapisów. Udział jest bezpłatny i decyduje kolejność rejestracji.

Szczegóły o listopadowej edycji Nocy IT,  która odbędzie  oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.nocit.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup