Stand-up na Wrocku: Van Bendler & Sztejmiec & Jaksa Jakszewicz

stand up 23 listopada w klubie Firlej we Wrocławiu odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek, czyli Stand-up na Wrocku. Tym razem przed wrocławską publicznością wystąpią: Adam Van Bendler, Sławek Sztejmiec i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.

Panowie to stand-uperzy z najwyższej półki. Swoje programy wystawiają na największych scenach w całej Polsce. Każdy z nich ma swój własny styl i charakterystyczne poczucie humoru, co z pewnością udowodnią podczas czwartkowego występu. Mimo iż różni ich wiele, łączy jedno – mistrzowska umiejętność rozbawiania ludzi obserwacjami pochodzącymi z życia codziennego.

Adam Van Bendlelr – komik z trójmiasta, niedoszły absolwent Prawa i Administracji, twórca podbijających internet teledysków „Moja Bryka” i „Nie zadzieraj z byłym”, za który został nominowany do nagrody Yach Film. Założyciel Fak Ju Production. Swój stand-upowy debiut zaliczył występując na scenie z Rafałem Rutkowskim i Aberaldem Gizą. Roastował Tymona Tymańskiego i Popka. Wystąpił w programie u Kuby Wojewódzkiego.

Sławek Sztejmiec – pisarczyk-gawędziarz jak sam o sobie mówi. Tematem jego stand-up’ów są przede wszystkim sprawy dotyczące jego najbliższego otoczenia oraz problemy, z jakimi musi się zmagać posiadacz kota. Lubi ubarwiać swoje historie, czym czaruje publiczność. Członek warszawskiego teatru improwizacji Humbuk.

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz –stand-uper nieprzewidywalny i zaskakujący. Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się na scenie podczas jego występu. Lubi interakcje z publicznością. Występuje w historyczno-kostiumowym kabarecie Dworski oraz w teatralno-improwizacyjnym HarcyteatrK. Członek grupy Stand-Up Warmia. Ponadto konferansjer i radiowiec.

Wydarzenie objęte jest patronatem miasta Wrocław.

Bilety dostępne są na stronie: www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.html w cenie 20 zł, lub w dniu wydarzenia w cenie 25zł.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup