Bezpłatne komputerowe badania wzroku z Vision Express w Arkadach Wrocławskich

badanie wzrokuOd najbliższego piątku do niedzieli w Vision Express w Arkadach Wrocławskich prowadzone będą bezpłatne badania diagnostyczne. Wystarczy zgłosić chęć udziału w akcji na specjalnym stanowisku.

Bezpłatne komputerowe badania prowadzone będą przed salonem Vision Express od 1 do 3 grudnia. Wykonywać je będą pracownicy salonu wszystkim chętnym, bez względu na wiek i wadę wzroku. Dodatkowo osoby, które będą chciały przejść bardziej szczegółowe badanie, otrzymają na nie specjalny kupon uprawniający do skorzystania z badania za jedyne 9 złotych. - Zapraszamy wszystkich do udziału w naszej akcji. Pamiętajmy bowiem, że wzrok powinniśmy badać regularnie, a nasza grudniowa akcja jest do tego znakomitą okazją -  mówi Barbara Rejno, Dyrektor Salonu Optycznego Vision Express w Arkadach Wrocławskich.  

Bezpłatne badania komputerowe wzroku z Vision Express 1 i 2 grudnia odbywać się będą w godzinach 11:00-19:00 i 3 grudnia w godzinach 12:00-17:00 na poziomie -1 Centrum (przed salonem Vision Express).

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup