Jarmark Wielkanocny w Arkadach Wrocławskich

jarmark wielkanocnyOzdoby świąteczne, wyroby regionalne oraz produkty ekologiczne - to wszystko będzie można kupić na Jarmarku Wielkanocnym w Arkadach Wrocławskich. Jarmark odbędzie się w dniach od 19 do 31 marca na parterze Centrum.

19 marca w Arkadach Wrocławskich rusza Jarmark Wielkanocny. Odwiedzając go będzie można zaopatrzyć się w oryginalne i ręcznie robione przedmioty, które doskonale przydadzą się do dekoracji stołu oraz wielkanocnego koszyka. Wśród jarmarkowej oferty znajdą się m.in.: stroiki, palmy, pisanki, grawerowane wałki kuchenne, a także: miód, wędliny, sery, wyjątkowe rękodzieła z najcieńszego kordonka. - Zapraszamy na Jarmark Wielkanocny do Arkad Wrocławskich wszystkich poszukujących oryginalnych ozdób oraz dodatków wielkanocnych. Jarmark to również znakomita okazja, by kupić smakołyki na stół oraz upominek od „zajączka” - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.  

Jarmark Wielkanocny odbędzie się na parterze Arkad Wrocławskich. Rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 19 marca i potrwa do soboty 31 marca do godziny 14:00.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup