Wypełnij PIT z Galerią Dominikańską

pit galeriaGaleria Dominikańska udowadnia, że wizyta w centrum handlowym to nie tylko zakupy. Razem z Izbą Administracji Skarbowej we Wrocławiu centrum organizuje akcję „Szybki PIT”. Przez piątek i sobotę, 6-7 kwietnia, w godzinach 12.00 – 20.00 w Galerii Dominikańskiej będzie można bezpłatnie wypełnić  i wysłać zeznanie podatkowe przy pomocy ekspertów z Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu.

Akcja „Szybki PIT”, organizowana przez Krajową Administrację Skarbową, odbywa się w wybranych centrach na terenie całej Polski. Głównym celem jest uświadamianie Polaków, że poza tradycyjnym sposobem składania zeznania podatkowego można wypełnić PIT drogą elektroniczną, bez konieczności wizyty w urzędzie skarbowym.

W akcji co roku uczestniczy Galeria Dominikańska. W dniach 6-7 kwietnia, na poziomie -1 wrocławskiego centrum zostanie umieszczony specjalny punkt, w którym specjaliści z Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu pokażą, jak sprawnie i bezproblemowo złożyć zeznanie podatkowe przez Internet. Uczestnicy akcji  wytłumaczą, jakie ulgi przysługują danej osobie oraz jakie dokumenty są niezbędne do skorzystania z nich, a co najważniejsze – pomogą wysłać zeznanie drogą elektroniczną.

– Wiele osób nie ma świadomości, że istnieje możliwość wypełniania zeznań podatkowych przez Internet. Warto wziąć więc udział w akcji i dowiedzieć się, jak wypełnić e-deklarację. Doświadczeni eksperci spokojnie wytłumaczą, na czym polega rozliczanie PIT-ów drogą internetową i rozwieją wszelkie wątpliwości z tym związane. Taka okazja nie zdarza się codziennie – mówi Andrzej Wąsowicz, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

Udział w akcji jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na jego temat można znaleźć na stronie: www.galeria-dominikanska.pl.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup