Kwietniowe niedziele niehandlowe w Sky Tower

niedziele niehandloweW trzy kwietniowe niedziele niehandlowe Sky Tower zaprasza do stref gastronomicznej i rozrywkowej, apteki oraz na Punkt Widokowy. Godziny otwarcia, jak w każdą niedzielę od 10:00 do 20:00.

Przed nami kolejne niedziele niehandlowe. Tym razem trzy pod rząd. W Sky Tower będzie można skorzystać w tych dniach z bogatej oferty gastronomicznej i rozrywkowej. Będzie działała Apteka Lekosfera DGA17, a także Punkt Widokowy.

W niedziele niehandlowe 8, 15 i 22 kwietnia w Sky Tower otwarte będą restauracje: Road American Restaurant, Alyki, McDonald’s, Costa Coffee, Starbucks, Oh Lody, Kofuku Sushi, Soul Cafe, Subway. Działać będą również: Punkt Widokowy i Kasa Biletowa, Apteka Lekosfera DGA17, Loty Marzeń, Biuro Sprzedaży Apartamentów, kręgielnia SkyBowling i Fitness Academy wraz ze strefą SPA. Otwarte będą wejścia od ulic: Powstańców Śląskich, Gwiaździstej, Wielkiej i wejście nocne oraz parking w strefie A.

- W pierwsze marcowe niedziele niehandlowe zaobserwowaliśmy duży ruch w Sky Tower. Klienci chętnie odwiedzali Punkt Widokowy i korzystali z oferty restauracyjnej oraz rozrywkowej. Mamy nadzieję, iż ten trend utrzyma się również w kwietniu. Zatem już dziś serdecznie zapraszamy do Sky Tower w niedziele niehandlowe - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower.

Godziny otwarcia w niedziele niehandlowe 8,15 i 22 kwietnia są takie same, jak w każdą niedzielę handlową, czyli od 10:00 do 20:00. Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup