Ostatni dzwonek na pozytywne zmiany na Dolnym Śląsku! Został już tylko tydzień głosowania w LECHSTARTERZE

lechstarterDobiega końca III edycja programu LECHSTARTER, w którym na kreatywne idee zmieniające Dolny Śląsk i inne regiony Polski czeka aż 1 000 000 zł! Autorskie projekty z całej Polski jeszcze przez tydzień, do 17 maja, walczą o głosy internautów. To ostatnia szansa, by przyczynić się do powstania nowej przestrzeni publicznej we Wrocławiu!

LECHSTARTER to program, który pozytywnie zmienia polskie miasta, umożliwiając wcielanie w życie oryginalnych pomysłów na ich rewitalizację. O grant o wartości 50 000 zł wciąż walczy 1 projekt z Wrocławia. Decyzja, czy  zostanie zrealizowany leży teraz w rękach lokalnej społeczności. W tym roku do ścisłego finału dotarł między innymi projekt „Bulodrom – wspólna sprawa”. Pomysł zakłada stworzenie dostępnego dla wszystkich mieszkańców boiska do gry w bule we Wrocławiu.

By wesprzeć interesujące inicjatywy wystarczy wejść na stronę www.lechstarter.pl lub wykorzystać aplikację na fanpage’u Lecha na Facebooku, przejść do jednej z 3 kategorii dotacji: GRANTY, MIKROGRANTY lub AKADEMIA GRANTÓW i wybrać najciekawszy projekt. Pomysły, które do 17 maja zdobędą największą liczbę głosów w swojej kategorii, jeszcze w tym roku zostaną zrealizowane i oddane do użytku lokalnych społeczności. Marka Lech Premium przyzna aż 15 dotacji o łącznej wartości 1 000 000 zł: 5 GRANTÓW o wartości 100 000 zł i 7 MIKROGRANTÓW po 50 000 zł dla organizacji oraz 3 dotacje po 50 000 zł w kategorii AKADEMIA GRANTÓW, w której swojej projekty zgłaszali indywidualni, zaangażowani w sprawy lokalne społecznicy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup