Mike Wessel na PROMMAC 1

altNa Gali PROMMAC 1 w Hali Orbita wystąpi kolejna gwiazda MMA, będzie to Amerykanin Mike „The Juggernaut” Wessel, który będzie przeciwnikiem Michała „Masakry” Kity. Takie zestawienie gwarantuje ogromne emocje oraz bezkompromisową wymianę mocnych uderzeń.

Mike Wessel

Mike Wessel to zawodnik, który nie tylko posmakował oktagonu UFC, ale przede wszystkim ma za sobą udane występy w drugiej największej organizacji na świecie – Bellatorze. To właśnie w okrągłej klatce Bellatora, Wessel odnosił swoje najcenniejsze zwycięstwa.

Największe atuty Amerykanina to szybkie i ciężkie ręce oraz bardzo mocne zapasy. To właśnie połączenie tych elementów – kombinacje ciosów i efektowne obalenia – przynoszą mu zwycięstwa. Jak na wagę ciężką, Wessel jest też dobrze przygotowany kondycyjnie, co przyczynia się do efektywności jego walk.

Michał Kita

Michał Kita, który będzie przeciwnikiem Wessela chce bić się z najlepszymi na świecie. Walka z Amerykaninem będzie realizacją jego celu, do którego jest przygotowany zarówno fizycznie jak i psychicznie. Kita, dąży do tego, aby stoczyć walki w ramach UFC, dlatego też zależy mu na zwycięstwie na gali PROMMAC 1.

Pojedynek z Wesselem będzie kolejną walką, w której „Masakra” będzie chciał udowodnić, że należy do czołowych zawodników nie tylko w Polsce i Europie, ale że może jeszcze w przyszłości namieszać w starciach z najlepszymi na świecie.

 Więcej informacji na: www.prommac.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup