Podaruj krew potrzebującym z Centrum Korona

krew koronaKrew to najcenniejszy dar, jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi, dlatego w sobotę 30 czerwca w godzinach 10.00-15.00 Centrum Korona – wspólnie z Rejonową Radą HDK PCK Wrocław Psie Pole – organizuje akcję zbiórki krwi. Pierwsze 50 osób, które weźmie udział w akcji otrzyma w podziękowaniu voucher 2D do kina Cinema City w Centrum Korona.

W sobotę 30 czerwca na parkingu przed Centrum Korona stanie specjalny krwiobus, w którym każda osoba gotowa wesprzeć potrzebujących będzie mogła oddać krew. Honorowym dawcą krwi może zostać każda osoba pełnoletnia do 65 roku życia (w przypadku oddawania krwi po raz pierwszy – do 60 roku życia), która waży nie mniej niż 50 kg. Zgłaszając się do oddania krwi należy być zdrowym, trzeźwym, wyspanym i po lekkim posiłku, a w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi należy dobrze nawodnić organizm, czyli wypić około 2 litry płynów (woda mineralna, soki).

„W sobotę, 30 czerwca, podczas zakupów w Centrum Korona nasi klienci będą mogli pomóc najbardziej potrzebującym. Zachęcam wszystkich do wsparcia zbiórki krwi i dołączenia do grona honorowych dawców krwi!” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Akcja zbiórki krwi odbędzie się w sobotę – 30 czerwca – na parkingu przed Centrum Korona w godzinach 10:00-15:00.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup