IVAO REAL FLIGHT EVENT w Sky Tower

loty marzeńW najbliższą sobotę Sky Tower stanie się miejscem, z którego wirtualni kontrolerzy będą zawiadywać ruchem lotniczym na wirtualnym polskim niebie. Wszystko w ramach IVAO REAL FLIGHT EVENT - unikatowego w skali Europy wydarzenia dla miłośników lotnictwa.

Takiego wydarzenia na Dolnym Śląsku jeszcze nie było. 14 lipca Sky Tower zamieni się w wirtualne centrum kontroli ruchu lotniczego, z którego wirtualni kontrolerzy zawiadywać będą ruchem powietrznym w całym kraju. W trakcie symulacji wprowadzane będą rzeczywiste procedury i standardy wykorzystywane przez zawodowych pilotów i kontrolerów ruchu lotniczego.

- W trakcie IVAO REAL FLIGHT EVENT jedna grupa osób wcieli się w zawodowych kontrolerów, druga zasiądzie za sterami wirtualnych samolotów. Będą to pasjonaci lotnictwa, którzy na co dzień wykonują różne zawody, ale którzy nierzadko posiadają równie dużą wiedzę, jak ich profesjonalni odpowiednicy - mówi Arkadiusz Fleiszer z Lotów Marzeń w Sky Tower. Podczas sobotniego wydarzenia będzie można nie tylko porozmawiać z uczestnikami IVAO REAL FLIGHT EVENT, ale także sprawdzić się w roli kontrolera. Odwiedzający będą mogli także spróbować swoich sił na symulatorze Boeinga 737-800 pod czujnym okiem instruktorów Lotów Marzeń, na którym wykonywane będą loty według realnych procedur.

- W sobotę Sky Tower stanie się miejscem spotkań miłośników lotnictwa. Jest to idealne miejsce na taką okazję, biorąc pod uwagę fakt, że Sky Tower to  jeden z najwyższych budynków w Polsce, w którym dodatkowo znajduje się jedyny we Wrocławiu symulator Boeinga 737-800. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower.

IVAO REAL FLIGHT EVENT 2018 w Sky Tower organizowane jest przez Loty Marzeń oraz IVAO, największą platformę dla miłośników symulacji lotniczej.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 20:00.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup