Koncert dobroczynny na rzecz Krzysia - Pozytywna Energia 5

koncert charytatywny20 października o godzinie 18:00 w Ośrodku Działań Artystycznych Firlej przy ulicy Grabiszyńskiej 56 we Wrocławiu odbędzie się już piąta edycja projektu Pozytywna Energia na rzecz Krzysia Zagraby chorego na Zespół Alstroma. Koncert organizuje Dolnośląska Fundacja Przyjaciele.

Środki pozyskane na koncercie wspomogą rehabilitację siedmioletniego Krzysia, który walczy z rzadką chorobą genetyczną, jaką jest Zespół Alstroma. Krzyś obecnie jest dzieckiem słabowidzącym, potrzebuje rehabilitacji, jak również dużego wsparcia ze strony specjalistów w zakresie edukacji. Choroba niestety postępuje i zawsze prowadzi do całkowitej utraty wzroku. Mogą pojawić się inne problemy pediatryczne takie jak: cukrzyca, częściowa lub całkowita utrata słuchu, astma, zaburzenia pracy wątroby, trzustki, tarczycy, nerek, serca. Chłopiec wymaga ciągłej konsultacji lekarskiej i badań, które przede wszystkim przebiegają poza granicami naszego kraju, w Stanach Zjednoczonych.

Tym razem główną gwiazdą wydarzenia będzie legenda polskiej sceny rockowej – Róże Europy. Zespół założony przez wokalistę Piotra Klatta w tym roku obchodzi 35-lecie istnienia. Tym bardziej jest nam miło, że w 2018 roku jedyny koncert na terenie Wrocławia będzie w ramach naszego charytatywnego wydarzenia. Muzyki Róż Europy nie trzeba przedstawiać, a oprócz osławionego “Jedwabiu” polecamy “Stańcie przed lustrami”

Drugim zespołem, którego muzykę usłyszymy podczas koncertu na rzecz Krzysia będzie dolnośląski zespół Evo. Piosenki takie jak „Cofnąć czas” czy też „Jestem” można posłuchać na you tube. Na niedaleką przyszłość zespół ma szereg muzycznych planów.

Koncert dobroczynny uświetni także występ przedstawiciela ze sceny kabaretu, komika pochodzącego z Wrocławia - Ścibora Szpaka, który wystąpi jako pierwszy.

Artystyczne występy będą przeplatane aukcjami charytatywnymi na rzecz Krzysia. W tym roku organizatorzy pozyskali kilkanaście przedmiotów, w tym biżuterię Swarovskiego, zegarki od firmy Time Trend, voucher na pobyt w Vilii Wernera, voucher na pobyt w Hotelu Novotel we Wrocławiu, vouchery od Firmy Super Prezenty, voucher od firmy Motorpol, kosz wędlin od firmy Niebieszczańscy, lot balonem, poduszki od firmy Tempur, upominek od Zegan Boxing Club Pana Macieja Zegana, vouchery ze sklepu Wyspa Skarbów z Chojnowa legnickiego, kluczyki szczęścia od firmy jubilerskiej Savicki czy też upominki od firmy GLOV  i  sportowe gadżety od PZPN-u.

Ponadto będą do zdobycia inne atrakcyjne gadżety jak płyty, koszulki i książki z autografami, obraz w drewnie wykonany metodą pirografii, a także voucher na wizytę u Pani dietetyk. Warto przed koncertem wrzucić do portfela dodatkowy banknot i wygrywając coś dla siebie, wesprzeć tę akcję charytatywną. Na zakończenie koncertu odbędzie się loteria kilku rzeczy spośród numerów na bilecie.

Aukcje poprowadzą aktor Mateusz Grydlik i Anna Szmidt z Dolnośląskiej Fundacji Przyjaciele.

Bilety w cenie 25 zł można nabywać od 8 października w Hostelu Wroclov przy ul. Wąskiej 5 (Rynek) oraz w dniu koncertu w cenie 30 zł od godziny 14:00 w Firleju do samego koncertu i w trakcie jego trwania.

Koncert został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu firm: Polkon, Bistro Promenada Smaku, La Boca, ABi- meble biurowe, Agrema Poland, Hanesco, CITO, Akel.PU, a także Bistro Przepis i Restauracji IL TRAMONTO.

KONCERT DOBROCZYNNY NA RZECZ KRZYSIA - POZYTYWNA ENERGIA 5
ZESPÓŁ RÓŻE EUROPY, ZESPÓŁ EVO, KOMIK, ŚCIBOR SZPAK
20 pażdziernika 2018, godzina 18:00
Ośrodek Działań Artystycznych Firlej we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 56

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup