Zimowe szaleństwo w Sky Tower. Rusza pierwsze we Wrocławiu lodowisko wewnątrz galerii handlowej

lodowiskoMiłośnicy jazdy na łyżwach mogą już zacierać ręce i szykować się na otwarcie lodowiska w Sky Tower. Pierwsza lodowa tafla w mieście umieszczona wewnątrz galerii handlowej funkcjonować będzie codziennie od 17 stycznia do 28 lutego, także w niedziele niehandlowe. Wstęp jest bezpłatny, a na miejscu będzie można wypożyczyć sprzęt.

Szukających sposobów na aktywne spędzenie wolnego czasu oraz wszystkich amatorów łyżwiarstwa z pewnością ucieszy otwarcie nowego lodowiska w centrum Wrocławia. Tafla o powierzchni 120 mkw. zostanie uruchomiona na poziomie 0 w Sky Tower, naprzeciw wejścia głównego od strony ul. Powstańców Śląskich (przy rzeźbie Dalego). Na miejscu funkcjonować będzie również wypożyczalnia sprzętu (koszt wypożyczenia łyżew na godzinę to 8 zł, kasku 3 zł). Wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Za darmo będziemy mogli także skorzystać z szatni z zamykanymi na kluczyk szafkami.  

- Zima w mieście wcale nie musi być szara, zimna i nudna. Jazda na łyżwach to świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wypad na ślizgawkę to również doskonały pomysł na rozrywkę w czasie ferii zimowych. W Sky Tower będzie można ślizgać się bez względu na warunki pogodowe aż do końca lutego.– mówi Agnieszka Solarz, Dyrektor Marketingu Obiektów Komercyjnych w LC Corp S.A.  - Gdy opadniemy z sił po aktywnej zabawie, możemy posilić się korzystając z oferty gastronomicznej Sky Tower - dodaje Agnieszka Solarz.

Lodowisko i wypożyczalnia sprzętu w Sky Tower czynne będą od 17 stycznia do 28 lutego, w godzinach od 10:00 do 20:00.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup