Tyago Moreira kolejnym uczestnikiem PROMMAC

altGala PROMMAC 1 zbliża się wielkimi krokami, więc czas najwyższy podać ostatnie zestawienie wieczoru. Przeciwnikiem Damiana Milewskiego, będzie Tyago Moreira. Walka tych dwóch zawodników będzie tą otwierającą kartę główną.

Tyago „Buda” Moreira jest Brazylijczykiem, który ma na swoim koncie serię zwycięstw, z czego ostanie nich zdobył na początku tego roku podczas gali Shooto – Brazil 46. To zawodnik będący w świetnej formie, dlatego też podczas walki widzowie zobaczą wysokiej klasy widowisko.

„Buda” to twardy i nieustępliwy przeciwnik. Wywodzi się ze sportów uderzanych i na pewno nie będzie bał się starcia na pięści, taki właśnie jest jego pomysł na zwycięstwo. Do swojej walki Tyago będzie się przygotowywał m.in. z Wendresem Carlosem, więc zawodnicy będą się wzajemnie motywować na treningach i przyjadą dać świetne widowiskowe walki.

Milewski vs Moreira to perfekcyjne zestawienie na otwarcie karty głównej. Będzie to starcie dwóch zawodników, którzy cały czas idą do przodu i zależy im po prostu na wymianie ciosów. Z tego zderzenia może wyjść tylko klasyczna, twarda stójkowa bójka, czyli coś co sympatycy MMA uwielbiają oglądać.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup