Gwiazdy na premierze Planety Singli 3 we Wroclavii – okazja do spotkania z ulubionymi aktorami

planeta singli6 lutego (środa) w kinie Cinema City we Wroclavii odbędzie się uroczysta premiera „Planeta Singli 3”, czyli trzeciej odsłony bijącego rekordy popularności filmowego hitu. Na czerwonym dywanie pojawią się twórcy i gwiazdy tej produkcji, m.in. Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Borys Szyc, Danuta Stenka i Tomasz Karolak. To jedno z wielu wydarzeń specjalnych zaplanowanych w tym roku we Wroclavii.

Wrocław jest jedynym poza Warszawą miastem, w którym odbywa się przedpremierowy pokaz „Planety Singli 3” z udziałem gwiazd. Poprzedza on ogólnopolską premierę tego tytułu, wyznaczoną na 8 lutego. Wydarzenie we Wroclavii to dla wielbicieli kina okazja do spotkania z aktorami takimi jak Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Maria Pakulnis, Tomasz Karolak, Borys Szyc, Anna Smołowik i Joanna Jarmołowicz, a także z producentem, dystrybutorem oraz reżyserami filmu: Michałem Chacińskim i Samem Akiną.

W sprzedaży dostępne są bilety na ten przedpremierowy pokaz, który odbędzie się 6 lutego o godz. 19.00. Projekcja będzie miała miejsce równocześnie w kilku salach, m.in. w tym kameralnej strefie VIP, z otwartym bufetem na ciepło i zimno oraz nielimitowanymi przekąskami i napojami. Każdy, kto zakupi bilet, będzie mógł wziąć udział w zaplanowanych atrakcjach takich jak:

•    19:00 – czerwony dywan i „ścianka” z udziałem gwiazd,
•    19:30 – spotkanie z aktorami / otwarcie sal,
•    19:50 – pokaz filmu,
•    22:00 – bankiet z udziałem gwiazd (dla posiadaczy biletów do strefy VIP).

Trzecia odsłona kinowego hitu

„Planeta Singli 3” to kolejna odsłona historii, którą pokochały miliony Polaków. Ania i Tomek w końcu decydują się na ślub. Wesele ma odbyć się na wsi u rodziny Tomka, z którą ten dawno nie miał kontaktu. Rodzinka Tomka (jego bracia i matka) sprawi, że przygotowania do ślubu zamienia się w prawdziwą komedię omyłek. Sporo do powiedzenia będzie chciała mieć także matka panny młodej, która zjawi się na miejscu z dużo młodszym partnerem, co niezbyt przypadnie do gustu rodzinie pana młodego. Perypetie weselnych gości z pewnością dostarczą widzom dużo śmiechu. Tymczasem Ola i Bogdan przeżyją małżeński kryzys przez małego Mikołaja i Zośkę, która śledzi wesele na Instagramie. Największą niespodziankę zrobi jednak ojciec Tomka, który zjawi się nagle na ślubie po długich latach nieobecności. Co wydarzy się na weselu? Czy dwie rodziny połączą się ze sobą?

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup