Filmowe Lovestory w Pasażu Grunwaldzkim

walentynki pasazTak kocha się tylko w filmach? Czy aby na pewno? 14 lutego w Pasażu Grunwaldzkim na zakochanych czekać będzie „Filmowe Lovestory”. Zaproszenia do kina, filmowy konkurs, upominkowe kubki „od serca” - to tylko niektóre z przygotowanych na ten dzień atrakcji.

Konkurs Filmowe Lovestory

Według badań to właśnie kino jest miejscem, w którym zakochani najchętniej spędzają swoje święto. Miłość w filmie jest tematem, który nigdy nie traci na aktualności, a filmowe pary - Jack&Rose, Heathcliff&Cathy, Scarlett&Rhett, czy Bella&Edward – są synonimem prawdziwego uczucia.

14 lutego znawcy kina i miłości będą mogli wziąć udział w konkursie „Filmowe Lovestory”. Na czym to polega? Na kiosku multimedialnym zostaną wyświetlone znane z dużego i małego ekranu pary, które trzeba przyporządkować do tytułu filmowego. Uczestnicy zabawy, którzy najszybciej połączą tytuł z bohaterami, mogą wygrać bilety do kina oraz karty podarunkowe. Co godzina do wygrania będą aż 4 zaproszenia do Multikina. Siedem najlepszych wyników dnia otrzyma karty podarunkowe o wartości  200, 150 oraz 100 zł. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest okazanie trzech paragonów na łączną kwotę minimalną – 100 zł.

Zakochani zawsze wygrani - personalizowane kubki

W Pasażu Grunwaldzkim miłość zawsze wygrywa, dlatego 300 osób, które jako pierwsze udzieli poprawnej odpowiedzi w konkursie, otrzyma kubek z motywem serca. Mając na uwadze, że każda obdarowana nim osoba jest „tą jedyną” lub „tym wyjątkowym” – w specjalnym punkcie będzie można ozdobić ceramikę personalizowaną dedykacją, czy też imieniem wybranka. Dla par przygotowano również fotobudkę, w której pary mogą zrobić pamiątkowe zdjęcie lub pełen uczucia gif.

Walentynkowe atrakcje w Pasażu Grunwaldzkim będą czekały na odwiedzających od godziny 10.00 do 20.00 na poziomie 0. Warto wpisać ten dzień do kalendarza pod hasłem „miłość zasługująca na Oskara”.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup