Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci w Sky Tower

antyki sky towerJuż niebawem Sky Tower ponownie wypełni się stoiskami z wyjątkowymi przedmiotami, wystawianymi w ramach cyklicznej akcji Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci. W dniach 14 - 16 lutego wszyscy amatorzy pięknych rzeczy „z duszą” będą mieli szansę nabycia wyjątkowych przedmiotów. Na stoiskach wystawców znajdą się między innymi: porcelanowe zastawy stołowe, komplety sztućców, oryginalne filiżanki, mosiężne figurki, srebro, płyty winylowe oraz niesztampowa odzież.

Odbywające się w Sky Tower targi Sztuka Kolekcjonowania - Galeria Antyków i Staroci cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony nabywców, jak i wystawców. Wpisały się już w cykl funkcjonowania obiektu, przyciągając coraz większą liczbę miłośników rzeczy nietuzinkowych i niepowtarzalnych. Melomanom bez wątpienia przypadną do gustu wyjątkowe egzemplarze płyt winylowych, kolekcjonerów porcelanowych okazów zachwycą zastawy stołowe czy filiżanki. Będą również figury z brązu, stare wyroby ze srebra, antyczne bibeloty. Nie zabraknie obrazów, witraży, mebli z poprzednich epok, a także mnóstwa drobiazgów, które można kupić dla siebie lub podarować bliskim.

Nadchodzące wydarzenie to nie tylko doskonała okazja, do podziwiania i nabycia wyjątkowych eksponatów, ale również wymiany doświadczeń oraz wiedzy z innymi kolekcjonerami.

Sztuka Kolekcjonowania - Galeria Antyków i Staroci odbędzie się w dniach 14-16 lutego na parterze Sky Tower, przy wejściu od ul. Powstańców Śląskich (przy rzeźbie Salvadora Dali), w godzinach otwarcia obiektu. Następna okazja do udziału w wydarzeniu pojawi się miesiąc później, w dniach 14-16 marca.

Wstęp jest bezpłatny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup