Miłość w wielkim formacie

altW walentynkowy wieczór wrocławianie mogą wyrazić swoje uczucia na 120 m kw. elewacji kamienicy przy ul. Pułaskiego. To tu powstaje oryginalny interaktywny miłosny mural. Będzie to największe wyznanie uczuć w ten magiczny wieczór we Wrocławiu.

Życzenia wrocławian zajmą powierzchnię 9x13 metrów. Zmieniać się będą co 8 sekund, co gwarantuje, że w ciągu trwającego kilka godzin pokazu, zostaną wyświetlone kilkadziesiąt razy, a przeczytane nawet przez kilka tysięcy osób. Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo – interaktywny mural zlokalizowany zostanie tuż obok budowanej Nowej Papierni.

Wszyscy, którzy chcą, aby ich ukochana osoba nie przegapiła walentynkowych życzeń, albo po prostu chcą je wyrazić w trochę innej formie niż zazwyczaj, mogą wysłać swoje życzenia na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do czwartku 13 lutego do godziny 21.00.

Wszystkie będą wyświetlone na muralu, a najciekawsze i najbardziej kreatywne zostaną nagrodzone dwoma zaproszeniami na kolację dla dwóch osób do restauracji Pod Papugami.

Murale to forma wielkoformatowego malarstwa na ścianach kamienic w sercach miast. Przywędrowały z Hiszpanii, a we Wrocławiu pojawia się ich coraz więcej, na stałe kolorując przestrzeń miejską.

Projekcja życzeń rozpocznie się tuż po zmroku, czyli o godzinie 17.30 i potrwa do godziny 21.00.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup