Wygraj swoją karierę na Stadionie Wrocław

targi pracyReprezentacja niemal 80 pracodawców 27.03 podczas targów pracy Career EXPO będzie prowadziła nabór do swoich drużyn! Szykuj formę na dzień pełen wyzwań i możliwości zawodowych. Grasz w kadrze juniorów, a może jesteś już doświadczonym zawodnikiem? Career EXPO to jedyne targi pracy, na których znajdziesz oferty pracy dla studentów i specjalistów z długim stażem. A biorąc dodatkowo udział w bezpłatnych szkoleniach w trakcie wydarzenia, możesz nauczyć się kilku nowych trików.

- Targi pracy Career EXPO to nie tylko miejsce, dla osób, które szukają pracy, ale także dla takich, które chcą się nauczyć czegoś nowego - mówi jedna z trenerek prowadzących szkolenia. Choć możliwość bezpośredniego kontaktu z rekruterami w nieformalnej atmosferze wciąż jest jedną z największych korzyści uczestnictwa w targach pracy, to Career EXPO nie ustaje w wysiłkach, by udział w wydarzeniu przynosił odwiedzającym inne profity… a nawet dostarczał rozrywki. Oprócz realnej szansy na zatrudnienie przez jedną z kilkudziesięciu lokalnych i międzynarodowych firm, uczestnicy mają m.in. możliwość zapisania się na wiele interesujących szkoleń.

A jest w czym wybierać! Od Piotra Buckiego, popularnego blogera, dowiemy się na przykład, jak przygotowywać zaskakująco skuteczne prezentacje i jak “zmusić się” do produktywnej pracy. Artur Roguski z Why so social podpowie, w jaki sposób tworzyć angażujące treści w social mediach, a trenerzy szkoły programowania Coders Lab wprowadzą zainteresowanych w tajniki języka CSS. Na liście znalazły się również szkolenia z podstaw obsługi programów graficznych, a także coś dla tych, którzy chcą stworzyć idealne CV i doskonale zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Wciąż można się zapisywać na szkolenia po zalogowaniu do swojego konta na www.careerexpo.pl.

Poruszając się pomiędzy stoiskami targowymi warto choć chwilę zarezerwować sobie na wysłuchanie jednej z 5 prelekcji odbywających się na scenie głównej targów. Eksperci z dziedziny HR podsumują w nich najważniejsze trendy na rynku pracy i dadzą wskazówki, jak zwiększyć swoją atrakcyjność jako pracownika i jakie działania podjąć, by na żadnych etapie kariery nie musieć martwić się o swoją zawodową przyszłość. Swój występ zapowiedział także charyzmatyczny Szymon Lach, którego prelekcje zawsze gromadzą tłumy. Tym razem opowie o tym, jak zbudować wizerunek eksperta… gdy nie masz doświadczenia.

Podczas Career EXPO będzie można również złapać chwilę wytchnienia w Strefie Relaksu, której organizator Hotel Czarny Groń zaplanował dla uczestników mnóstwo atrakcji - masaże, porady trenera personalnego, pokazy makijażu i wiele więcej. A pomiędzy konsultacjami CV i wykonywaniem profesjonalnego zdjęcia, polecamy mecz piłkarzyków, wycieczkę po Stadionie Wrocław lub inną z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Wstęp na targi Career EXPO jest bezpłatny - wystarczy pobrać bilet na wydarzenie po zalogowaniu na swoje konto na www.careerex.pl. Targi startują 27 marca o godz. 10:00 na Stadionie Wrocław, al. Śląska 1 i potrwają do godz. 18:00.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup