Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu

altPolski rynek mieszkaniowy przeszedł w ostatnich miesiącach wielkie zmiany – ceny nieruchomości spadły do poziomów sprzed boomu lat 2006-2008, a wskutek całej serii obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej mamy rekordowo tanie kredyty hipoteczne.

1. i 2. marca w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Wrocławia i okolic. Poruszanie się po targach ułatwi specjalny przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę.

Wystawcy

W imprezie weźmie blisko 120 wystawców, spośród których wielu przygotowało unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. BNM Development, Dach Bud, Mota-Engil Real Estate, Prodim, Suprahouse, TEMAR Deweloper, Wrobud i wiele innych.

Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych dolnośląskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym Archicom, Atal, Dom Development, LC Corp, Lokum Deweloper, Rafin, Triada Dom, Vantage i wielu innych. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach.

Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości, jak Home Broker, Krzesaj Nieruchomości, Metrohouse i in.

Banki

Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Bank Pekao S.A., Expander, Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Zapraszamy także na stoisko eurobanku, który będzie oferował specjalny kredyt targowy "Niski Procent na targach". Unikalną możliwość skorzystania z oferty kredytu hipotecznego z zerową prowizją będą mieli tylko odwiedzający Targi Mieszkań i Domów.

Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych – w tym zasad uczestnictwa w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych” - pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Więcej informacji na: www.targi.nowyadres.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup