Drzwi otwarte w Klinice Leczenia Niepłodności Polmedis

polmedisKlinika Polmedis po raz kolejny otwiera swoje drzwi i serdecznie zaprasza mieszkańców Wrocławia i okolic na bezpłatne konsultacje ze specjalistami leczenia niepłodności - 12 i 14 lutego.

Podczas trwania akcji będzie można przekonać się jak wygląda i funkcjonuje klinika in vitro oraz wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach ze specjalistami w zakresie leczenia niepłodności.

Lekarze Polmedis z chęcią odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Jak podaje Klinika, to często zrobienie pierwszego kroku może okazać się najważniejsze w leczeniu niepłodności.

"Niepłodność budzi wiele emocji, czasem nawet strach. W zdecydowanej większości przypadków obawy wywołuje niewiedza i lęk przed zadawaniem pytań. Świadomość problemu i jego zrozumienie to podstawa sukcesu – o wiele łatwiej jest podejmować decyzje o terapii, gdy wiadomo na czym ma polegać" - podkreśla Polmedis.

Klinika Polmedis dysponuje zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, zaś laboratorium posiada certyfikat embriologa Europejskiego Centrum Monitorowania ESHRE. Ośrodek odniósł już liczne sukcesy na Dolnym Śląsku: zostało tu poczęte pierwsze dziecko w wyniku zastosowania zapłodnienia pozaustrojowego metodą ICSI oraz narodziło się pierwsze dziecko w wyniku procedur w dawstwie niepartnerskim męskich i żeńskich komórek rozrodczych.

Dni i godziny trwania Drzwi Otwartych w klinice Polmedis

12 lutego 17:20 -18:40
14 lutego 9:00 -12:00

Zapisy na darmowe konsultacje pod numerem: +48 71 339 83 62

Adres: ul. Partynicka 45, Wrocław

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Wroclawianin.pl.

Więcej o klinice Polmedis na stronie: https://www.polmedis.pl/

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup