Wyznali miłość na ścianie

altW miłości ważne są wielkie słowa - w walentynkowy wieczór, wrocławianie mieli okazję do wyznania swoich uczuć na studwudziestometrowym, wirtualnym muralu. Na ścianie kamienicy przy ul. Pułaskiego przez kilka godzin pojawiło się ponad sto wyznań miłości.

Życzenia były wyjątkowo oryginalne. Jak na prawdziwe „Miasto spotkań” przystało, wrocławianie składali życzenia w kilku językach, m.in. w angielskim i… indonezyjskim. Nie tylko korzystali ze znanych wierszyków i rymowanek w których „chwila bez drugiej osoby jest wiecznością”, ale też układali własne, ukryte przekazy, nadając swoim ukochanym pieszczotliwe nazwy jak Budziczku czy Pajączku.

Prawdziwym przebojem wieczoru były… oświadczyny na muralu – jeden z mężczyzn postanowił wykorzystać mural, aby poprosić swoją wybrankę o rękę.


"Jesteśmy bardzo zadowoleni z akcji" – mówi Ewa Piechota, marketing manager w Nowej Papierni, organizatora interaktywnego murala. "Chcieliśmy umożliwić wrocławianom wyrażenie tego, co czują w naprawdę wielkiej skali i jak najbardziej się to udało. Cieszymy się, że tylu wrocławian nie wstydziło się publicznie mówić o miłości".

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup