Nowy hipermarket w Magnolia Park już działa

magnoliaTo otwarcie roku w największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku. Na terenie Magnolia Park, będącej własnością Union Investment i zarządzanej przez firmę Multi Poland, swoją działalność rozpoczął nowy hipermarket sieci Carrefour z najnowszym konceptem store-in-store. Wewnątrz najnowocześniejszego hipermarketu tej marki na Dolnym Śląsku znajduje się sklep Carrefour BIO z największym w całej sieci w Polsce asortymentem produktów ekologicznych.

Nowy Carrefour zajmuje powierzchnię 7780 mkw. na poziomie 0. Wyróżnia go atrakcyjny wystrój, nowoczesne rozwiązania, a przede wszystkim ciekawy oraz bardzo szeroki asortyment wysokiej jakości produktów świeżych i ekologicznych. Do tego wędzarnia z atrakcyjną ofertą ryb wędzonych na miejscu drewnem w naturalny sposób (przynajmniej raz dziennie), kameralna kawiarnia z kanapkami i szeroka oferta BIO z największą wśród polskich sklepów sieci gamą produktów ekologicznych. Sklep oferuje szeroki wybór alkoholi oraz produktów spożywczych z różnych rejonów świata. Zróżnicowaną ofertę uzupełniają ubrania, zabawki oraz strefa produktów dla zwierząt. Obok działu z kosmetykami znalazło się stanowisko, przy którym można uzupełnić puste butelki po kosmetykach.

Hipermarket spodoba się klientom nie tylko ze względu na różnorodny asortyment. Równie dużą rolę odgrywa nowoczesny układ ze skośną aleją, dającą klientowi wybór ścieżki zakupowej od momentu wejścia do sklepu. Istotną zaletą są komfortowe alejki, kasy samoobsługowe oraz system płatności mobilnych Scan & Go. Dzięki tym udogodnieniom zakupy będą przebiegały szybko, wygodnie i bezpiecznie. W czasach pandemii to właśnie bezpieczeństwo jest kluczową sprawą, dlatego Carrefour przestrzega wszelkich zaleceń, a także daje starszym osobom oraz służbom medycznym możliwość zakupów poza kolejnością w kasach bezpieczeństwa.

– Niezwykle cieszymy się, że Carrefour uzupełnił ofertę marek Magnolia Park, dzięki czemu nasi klienci mogą robić zakupy w nowoczesnym hipermarkecie tej znanej na całym świecie sieci. Znakomicie wyposażony hipermarket, gwarantujący dodatkowo komfort i wygodę robienia zakupów, to podstawa w centrum handlowym. Jesteśmy pewni, że Carrefour spełni wszelkie oczekiwania klientów, zarówno pod kątem kompletnego asortymentu, jak również atrakcyjnej aranżacji – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektorka Magnolia Park.

Radości z otwarcia nie kryje także Agata Kopytyńska, dyrektor działu Nieruchomości i Ekspansji, Carrefour Polska: – Magnolia Park jest godnym zaufania partnerem biznesowym i miejscem o doskonałej marce, dlatego cieszymy się, że właśnie tu otworzyliśmy jeden z naszych najnowocześniejszych hipermarketów w Polsce. Postawiliśmy m.in. na bardzo szeroki asortyment, nowoczesne rozwiązania, produkty BIO i takie udogodnienia jak wędzarnia ryb. Chcemy oferować klientom produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie, a także przyjemne i komfortowe zakupy – dodaje Agata Kopytyńska.

Za nami wielkie otwarcie Carrefour w Magnolia Park. Teraz czas na prezenty!

Azja, Ameryka, Europa, a może regionalne smaki? W nowym hipermarkecie Carrefour udasz się specjalną alejką w kulinarną podróż dookoła świata, a po drodze odkryjesz wiele ekologicznych produktów. Z okazji otwarcia nowego hipermarketu Magnolia Park przygotowała karty na zakupy o łącznej wartości 100 000 zł.

Na uczestników akcji czekają karty podarunkowe o wartości 50 zł. Można je wykorzystać w dowolnych sklepach i punktach usługowych działających w Magnolia Park. Co trzeba zrobić, by je zdobyć? Zakupy w nowym hipermarkecie Carrefour w dniach trwania zabawy, czyli od 19 do 24 października.

Minimalna kwota zakupów w Carrefour to 300 zł. Przy stoisku promocyjnym należy okazać jeden paragon za zakupy (z wyłączeniem zakupu tytoniu, lekarstw, alkoholu, elektronicznych papierosów, kart podarunkowych). Miejsce ich wymiany na bony znajduje się przy wejściu od strony ul. Legnickiej. Decyduje kolejność zgłoszeń. – Z okazji wielkiej inauguracji nowego hipermarketu chcemy dać naszym klientom coś specjalnego, dlatego zapraszamy ich do udziału w akcji promocyjnej – zachęca Joanna Sawośko-Duda, dyrektorka Magnolia Park. – Tym samym zapraszamy do odwiedzenia nowego hipermarketu i do zapoznania się z jego bogatą ofertą, układem alejek oraz z nowoczesnymi rozwiązaniami ułatwiającymi robienie zakupów i zapewniającymi ich bezpieczeństwo – zachęca.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup