Nakręcamy się na pomaganie! Centrum Korona włączyło się w zbiórkę na rzecz chorych dzieci

korona serduszkoJedna mała rzecz, która może nieść wielką pomoc. Przed Centrum Korona stanęło specjalne serduszko, do którego można wrzucać plastikowe nakrętki. Trafią one potem do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Często mamy je pod ręką albo wyrzucamy, nie zastanawiając się, że komuś mogą się przydać.  Nieważne, czy są od butelek po napojach, szamponach czy chemii gospodarczej. Nie ma znaczenia też ich wielkość i kolor. Wszystkie nakrętki wrzucone do specjalnego kosza w kształcie serca, który został ustawiony przy Centrum Korona, trafią do recyklingu. Uzyskane w ten sposób pieniądze zasilą konto Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację małych pacjentów. O szczegółach akcji „Nakrętki dla hospicjum” można przeczytać na stronie fundacji www.hospicjum.wroc.pl.

„Serce Centrum Korona zawsze mocno bije dla dzieci, dlatego z radością dołączyliśmy do kolejnej akcji społecznej. Niewiele trzeba, by sprawić radość najmłodszym i ulżyć w ich cierpieniu. Jestem przekonana, że wraz z naszymi klientami uda się nam szybko zapełnić nakrętkami serduszkowy koszyk” –mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Centrum Korona systematycznie wspiera przedsięwzięcia organizowane przez mieszkańców Wrocławia, a także samodzielnie inicjuje wiele działań sąsiedzkich i społecznie odpowiedzialnych. Regularnie organizuje akcje zbiórki krwi, edukując swoich klientów w zakresie krwiodawstwa i odpowiadając na ewentualne pytania w tym zakresie. Centrum pomagarównież fundacjom i placówkom pomocowym.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup