Przygotuj się na Święta z Galerią Dominikańską!

galeria swietaWyjątkowe prezenty, nastrojowe dekoracje, regionalne przysmaki… wszystko to tworzy niezwykłą oprawę Świąt Bożego Narodzenia, której nie może zabraknąć w tym roku. Rodzinnym spotkaniom towarzyszyć będą bezcenne chwile z bliskimi spędzone w magicznej, radosnej atmosferze. W tym szczególnym okresie ciekawych inspiracjii porad dostarczy wrocławianom Galeria Dominikańska, która pod hasłem „Galeria Świątecznych Przygotowań” zaprasza do skorzystania z aktywności ułatwiających przygotowanie świąt oraz wygodne zrobienie zakupów.

W tym gorącym okresie przedświątecznych przygotowań Galeria Dominikańska zaplanowała dla klientów wiele udogodnień w trosce o ich wygodę i ułatwienie decyzji zakupowych. Ponieważ poszukiwanie upominków, które ucieszą odbiorcę, bywa dla wielu z nas wyzwaniem, Galeria po raz kolejny przygotowała Prezentownik, w którym dzieli się sugestiami i poradami na najlepsze prezenty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku i o zróżnicowanych zainteresowaniach. Ta wyselekcjonowana spośród bogatego asortymentu centrum propozycja może znacząco ułatwić i przyspieszyć wybór. Prezentownik dostępny jest w InfoPunkcie Galerii Dominikańskiej, ale wszystkie porady w nim zawarte będzie można również znaleźć na Facebooku i Instagramie Galerii Dominikańskiej.

Wrocławskie centrum zadba również o odpowiedni nastrój i dobrą energię podczas przedświątecznych zakupów. Wszystkich, którzy w tym czasie zakupią w Galerii upominki dla najbliższych, centrum zaprasza do bezpłatnej strefy pakowania prezentów (na poziomie -1) dostępnej od poniedziałku do czwartku w godzinach 15.00- 19.00 oraz od piątku do niedzieli w godzinach 12.00 - 20.00.

W ramach akcji „Galeria Świątecznych Przygotowań” zaprasza od 1 do 24 grudnia br. do udziału w zabawie z wykorzystaniem chatbota – wirtualnej asystentki Galerii Dominikańskiej, ‘Moniki’, z którą można porozmawiać na Messengerze Galerii Dominikańskiej. Zasady zabawy są proste: wystarczy skomentować post: https://www.facebook.com/GaleriaDominikanska/posts/5313161408709315, aby chatbot zainicjował rozmowę na temat przygotowań do świąt, a każdego dnia klienci otrzymają wyjątkową poradę w cyklu „Zrób to sam” oraz zaproponuje przepis na świąteczne danie. Osoby uczestniczące w zabawie, dodatkowo otrzymają 24 grudnia br. komplet wszystkich świątecznych porad i  przepisów, a także będą mogły wziąć udział w konkursie. Zadanie będzie polegało na przesłaniu fotki przedstawiającej aranżację własnego wigilijnego stołu. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają karty prezentowe na zakupy w sklepach Galerii Dominikańskiej. Pula nagród w konkursie przedstawia się następująco:

•    1 karta prezentowa na kwotę 250 zł
•    2 karty prezentowe w wysokości 150 zł
•    3 karty prezentowe na kwotę 100 zł
•    oraz 4 kart prezentowych po 50 zł.

Konkurs potrwa do 27 grudnia br.

Aby umilić klientom czas spędzony na zakupach, od 7 grudnia br. hostessy będą rozdawać czekoladki, a w ostatni weekend przed świętami – częstować na parkingu aromatyczną kawą. W przypadku zapytań, udzielą im szczegółowych informacji związanych z funkcjonowaniem centrum handlowegow tym czasie.

- Grudzień to wyjątkowy miesiąc i dla wielu z nas pełen wyzwań. W tym szczególnym czasie staramy się możliwie najlepiej wspierać naszych klientów w tworzeniu magii Świąt, ułatwiając im przygotowania oraz dostarczając pomysły i inspiracje na najlepsze prezenty pod choinkę. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im przyjemne i przede wszystkim bezpieczne zakupy, a  przy okazji umilić im czas spędzony w naszej galerii – m.in. częstując słodkościamii pomagając w zapakowaniu prezentów. Z myślą o naszych gościach stworzyliśmy świąteczną atmosferę –mówi Ewa Hiller, dyrektor Galerii Dominikańskiej. –  Ponadto gorąco zachęcamy wrocławian do udziału w konkursie, który dostarczy im dobrej zabawy oraz pożytecznych porad na Święta, a przy okazji można w nim zdobyć karty prezentowe i przeznaczyć je na szaleństwo zakupów – dodaje dyrektor.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup