Najwięksi fighterzy MMA w hali Orbita we Wrocławiu

altJuż tylko kilka dni dzieli nas od największego widowiska MMA w tym roku. Gala PROMMAC 1 odbędzie się już 1-go marca w hali Orbita we Wrocławiu. Będzie to widowisko światowej klasy. W oktagonie spotkają się zawodnicy z Polski, Stanów Zjednoczonych, Brazylii i Szwecji. Organizatorzy przewidują trzy walki wieczoru, którymi będą starcia Drwal vs Strickland, Kita vs Wessel i Cieśliński vs Fouda.

Starcie światowych fighterów

W połowie lutego poznaliśmy pełny fightcard gali PROMMAC 1. W oktagonie będziemy mogli oglądać walki światowej klasy zawodników MMA. Widzowie na wrocławskiej hali Orbita, będą świadkami dziewięciu walk.

Gala rozpocznie się dwoma przedwalkami z udziałem młodych zawodników, którzy rozpoczynają swoją karierę w MMA. Jednak główna karta walk to cztery starcia, w których spotkają się najbardziej perspektywiczni zawodnicy młodego pokolenia. Wtedy też zobaczymy starcie Fabińskiego z Carlosem, Bajora z Czajczyńskim, Kondraciuka z Klingerem oraz Milewskiego z Morerirą. Dodatkowo w oktagonie spotkają się Janus z Kowalkowskim oraz Michalski z Obrzutem.

"Jesteśmy pewni, że tak skonstruowany fightcard dostarczy widzom, również tym przed TV niesamowite emocje i tym samym wyznaczy drogę, jaką chce podążać nasza organizacja"– mówi Dalius Kubylis, współwłaściciel i członek zarządu PROMMAC.

PROMMAC bliżej fanów

Gala PROMMAC 1 to nie tylko starcia w oktagonie 1-go marca. To również cały cykl spotkań z fanami oraz z przedstawicielami mediów. Szczególnie interesujący wydaje się być trening otwarty z fanami w klubie Rio Grappling, który będzie miał miejsce 26 lutego (środa) o godzinie 13. W treningu będzie mógł uczestniczyć absolutnie każdy, niezależnie od wieku i umiejętności. Zapraszamy zarówno zawodników wszystkich wrocławskich klubów, a także wszystkich fanów, którzy chcą się przekonać jak taki trening wygląda.

Jednak to nie wszystko, w czwartek (27.02) czekają na Was kolejne ciekawe propozycje. Dla przedstawicieli mediów została zaplanowana konferencja prasowa oraz media trening w hotelu Diament (27.02, godz.11.00). Ale nie tylko dziennikarze będą mogli porozmawiać i spotkać się z zawodnikami przed walką.

Tego samego dnia o godzinie 18.00, również w hotelu Diament, odbędzie się otwarte spotkanie z fanami, w którym będą mogli uczestniczyć wszyscy chętni. Będzie to niesamowita okazja nie tylko na to, żeby spotkać się z gwiazdami naszej gali, porozmawiać, zdobyć autograf i pamiątkowy plakat, ale także na to, by wygrać bilety oraz gadżety PROMMAC przygotowane specjalnie na to wydarzenie.

Dzięki tego typu działaniom gala PROMMAC 1 zyskuje na wartości i zmienia się w święto MMA, a cykl spotkań pozwoli na zdobycie interesujących media informacji, a przede wszystkim na osobiste spotkania fanów z zawodnikami MMA.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup