Centrum Korona zaprasza na Dzień Dziecka

korona dzieciStrefa konstrukcyjna z gigaklockami LEGO, warsztaty plastyczne, konkursy z nagrodami i wielki transformer wręczający balony! Te oraz wiele innych atrakcji będzie czekać na najmłodszych już w najbliższy piątek i sobotę w Centrum Korona z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. To będą wyjątkowe dwa dni pełne zabawy i humoru!

Z okazji Dnia Dziecka Centrum Korona przygotowało mnóstwo atrakcji dla małych klientów. W dniach 28-29 maja na najmłodszych będą czekać kupony zniżkowe na lody, konkursy z nagrodami, strefa konstrukcyjna LEGO oraz warsztaty plastyczne, podczas których będzie można stworzyć własnego robota! Dodatkowo wszystkie prace zostaną wyeksponowane na wystawie na rotundzie w CH Korona zaraz przy wejściu Piastowskim i będzie można je podziwiać do końca trwania akcji. To świetna zabawa zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci.

„Cieszymy się, że możemy świętować Dzień Dziecka wspólnie z naszymi klientami. Mamy nadzieję, że zaplanowane przez nas atrakcje spotkają się z zainteresowaniem najmłodszych i dostarczą im dużo uśmiechu i radości” – mówi Magdalena Piechna, Head of Portfolio Management, Cromwell Property Group, właściciel Centrum Korona.

W piątek i sobotę na terenie Centrum Koroną będzie można też spotkać wielkiego transformersa wręczającego kolorowe balony, z którym dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie atrakcje zaplanowane są w godzinach 11:00-19:00 na rotundzie w CH Korona zaraz przy wejściu Piastowskim. Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup