Uzupełnij swoją kolekcję płyt winylowych!

winyle bielanyW te wakacje kroki miłośników szlachetnych dźwięków z czarnej płyty powinny skierować się do Centrum Handlowego Auchan Bielany. W kolejne tygodnie lipca, od czwartku do soboty, w pasażu galerii handlowej będzie działało stoisko z płytami winylowymi. Start już w najbliższy czwartek o godzinie 9.30.

Kochasz muzykę? Cenisz jakość brzmienia, a trzaski płyty winylowej wprowadzają cię w doskonały nastrój? Jeśli tak, od najbliższego czwartku 15 lipca do soboty 17 lipca możesz uzupełnić swoją kolekcję o nowe egzemplarze na stoisku z płytami winylowymi w Centrum Handlowym Auchan Bielany.

Na muzycznym stoisku coś dla siebie znajdą miłośnicy wszelkich gatunków muzycznych! To doskonała okazja, żeby uzupełnić swoją kolekcję płyt o nowe egzemplarze, a także możliwość spotkania ze sprzedawcami, którzy chętnie podzielą się wiedzą i doradzą, jaką płytę wybrać. Na specjalnym stanowisku będzie można odsłuchać płyt przed zakupem.

– W naszej galerii handlowej od kilku miesięcy cyklicznie odbywały się giełdy płyt winylowych. Wydarzenia te gromadziły wielu zainteresowanych, dlatego w czasie wakacji ponownie chcemy zaprosić wielbicieli dźwięków z czarnej płyty do odwiedzenia stoiska i uzupełnienia swoich kolekcji – mówi Sylwia Betlej, menedżer marketingu Centrum Handlowego Auchan Bielany.

Stoisko z płytami winylowymi w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich będzie czynne w dniach 15 i 16 lipca w godzinach od 9.30 do 21.00, a w sobotę 17 lipca od godziny 9.00 do 21.00. Stoisko będzie dostępne również w dniach 22-24 lipca oraz 29-31 lipca.

Wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup