Wejdź do gry Atrium Game Zone!

fortnine graJesteś miłośnikiem gier online? Pasjonują Cię rozgrywki Fortnite? Już dziś dołącz do społeczności graczy Atrium Game ZONE i sprawdź się z najlepszymi! Galeria Dominikańska zaprasza na pierwsze amatorskie Rozgrywki Fortnite Atrium Game ZONE. Gra na refleks, dreszczyk rywalizacji, strategiczne eliminowanie przeciwnika oraz duża dawka energii i pozytywnych emocji – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Ciebie w Atrium Game ZONE! Najlepsi rozgrywający powalczą o cenne nagrody! Zapisy trwają do 28 września.

Atrium Game ZONE to pierwsze amatorskie, ogólnopolskie rozgrywki dla miłośników Fortnite’a, których pomysłodawcą i organizatorem jest firma Atrium, właściciel Galerii Dominikańskiej. Do wspólnej rozrywki wszystkich graczy, niezależnie od poziomu zaawansowania, zaprasza Galeria Dominikańska. Startować w grze mogą zarówno wrocławianie, jak i mieszkańcy innych regionów Polski. W trakcie trwania turniejów, rozgrywających dopingować będą mistrzowie wirtualnych rozgrywek, influencerzy i komentatorzy: Farell, Graba Gra i Bezi oraz Jacob.

Każdy, kto lubi grać i ma do tego smykałkę, może wziąć udział w Atrium Game ZONE! Turniej składa się z etapu kwalifikacji, półfinałów i finałów. Pierwsze rozgrywki Fortnite rozegrane zostaną 5 października br., o godz. 17.30.

Do społeczności Atrium Game ZONE może dołączyć każda osoba, rejestrując się na stronie www.atriumgamezone.pl, w czasie trwania zapisów – do 28 września br. W turniejach online rozgrywanych w  ramach Atrium Game ZONE mogą wziąć udział również osoby niepełnoletnie; osoby poniżej 13 r. ż. (za zgodą rodzica bądź opiekuna prawnego).

Zmierz się z najlepszymi z sąsiedztwa i okolic! Turniej Fortnite Atrium Game ZONE to wyjątkowa okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności oraz wygrać fantastyczne nagrody!

Dla najlepszych graczy przewidziano cenne nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca w półfinale otrzymuje tytuł Mistrza Lokalizacji oraz nagrodę w postaci vouchera na zakupy w salonie X-KOM.

•    Za zajęcie 1 miejsca: voucher o wartości 500zł
•    Za zajęcie 2 miejsca: voucher o wartości 300 zł
•    Za zajęcie 3 miejsca: voucher o wartości 200 zł
•    Za zdobycie 5 kolejnych miejsc: vouchery o wartości 100 zł.

Z kolei za zajęcie pierwszego miejsca w finałach, najlepszy gracz otrzymuje tytuł Mistrza Game Zone oraz voucher:

•    Za zajęcie 1 miejsca:5 000 PLN voucher do realizacji w  X-COM
•    Za zajęcie 2 miejsca: 3 000PLN voucher do realizacji w  X-COM
•    Za zajęcie 3 miejsca:2 000PLN. voucher do realizacji w  X-COM
 
Fundatorem nagród głównych jest polska firma komputerowa X-Kom, natomiast vouchery dla wygranych na poziomie eliminacji lokalnych we Wrocławiu ufundowała Galeria Dominikańska.

Finałowi rozgrywek Atrium Game ZONE towarzyszyć będą wielkie emocje! W październiku widzowie i kibice będą mogli oglądać pojedynki graczy podczas transmisji na żywo online live stream na Twitch.tv

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup