Odwiedź bajkowy świat Pszczółki Mai

majaPszczółka Maja to z pewnością jeden z najpopularniejszych bajkowych owadów, a jej przygody budzą emocje od pokoleń. Wszystkich wielbicieli tej zabawnej i pomysłowej pszczółki Centrum Handlowe Auchan Bielany zaprasza na bajkowe spotkanie. W sobotę 23 października od godziny 11.00 do 19.00 na dzieci czeka wiele atrakcji, których bohaterką będzie Pszczółka Maja. W programie są zabawy, warsztaty kreatywne oraz gry XXL. Wstęp wolny.

Przygody pomysłowej Pszczółki Mai i jej przyjaciół od wielu lat bawią dzieci i ich rodziców. Ci ostatni pamiętają wieczorynki o zabawnych perypetiach Mai i Gucia, a młodsi chętnie oglądają kinowe produkcje o skrzydlatych bohaterach.

Wszystkie dzieci, które niecierpliwie czekają na premierę filmu Centrum Handlowe Auchan Bielany zaprasza na spotkanie, które pozwoli choć na chwilę przenieść się do bajkowego świata Mai i jej przyjaciół. W sobotę 23 października w pasażu galerii handlowej dzieci będą mogły wziąć udział w licznych atrakcjach oraz warsztatach kreatywnych.

W strefie zabaw i gier mali uczestnicy znajdą mnóstwo okazji do beztroskiego spędzenia czasu. Pojawią się tam wielkoformatowe gry planszowe oraz zabawa sprawnościowa pt. „Las pajęczyn”. Wiele emocji wzbudzi też zabawa, podczas której będzie można wcielić się w filmowych bohaterów o przygodach Pszczółki Mai i poćwiczyć rzut do celu pyłkiem przypominającym do złudzenia ten kwiatowy!

Z kolei w strefie warsztatów kreatywnych z dostępnych na miejscu materiałów będzie można wykonać prosty domek dla pszczół lub innych owadów zapylających. Z tym zadaniem bez trudu poradzą sobie mali uczestnicy spotkania, ponieważ konstrukcja nie wymaga użycia skomplikowanych narzędzi. Dodatkowo maluchy będą mogły stworzyć zabawkę – wesołą pszczółkę. Wykonane przedmioty będzie można potem zabrać do domu.

Wiele radości małym uczestnikom sobotniego spotkania sprawią również kolorowanki z bohaterami filmu pt. „Pszczółka Maja. Mały, wielki skarb”, które będą dostępne na multimedialnych stanowiskach oraz spotkanie z wielką maskotką – Pszczółką Mają. Nie zabraknie również tak lubianego przez dzieci ozdabiania buziek. Tym razem będzie można upodobnić się do skrzydlatych mieszkańców uli.

Spotkanie pt. „Bajkowe przygody Pszczółki Mai” odbędzie się 23 października w Centrum Handlowym Auchan Bielany, przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. W zabawach i warsztatach będzie można wziąć udział w godzinach od 11.00 do 19.00. Wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup