Thor: Miłość i grom – bóg piorunów rządzi w IMAX, 4DX i ScreenX

thor cinema cityOd 8 lipca w kinach władać będzie bóg piorunów Thor. Opowieść fantasy Thor: Miłość i grom Cinema City pokaże we wszystkich swoich formatach, także w IMAX, 4DX, ScreenX i w strefach VIP. Wielkie wizualne widowisko wyreżyserował Taika Waititi, w rolach głównych wystąpią Chris Hemsworth i Natalie Portman.

Nowozelandzki reżyser Taika Waititi i Chris Hemsworth, wcielający się w postać Thora, łączą siły po raz drugi, prezentując jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów Marvel Cinematic Universe ostatnich lat – Thor: Miłość i grom. Fani przygód boga Asgardu wiedzą czego spodziewać się po wspomnianym duecie – niepowtarzalnego humoru, wartkiej akcji i znakomitej formy audiowizualnej. Thor, zmęczony kilkukrotnym uratowaniem świata postanawia udać się na superbohaterską emeryturę. Na drodze staje mu jednak duża przeszkoda – galaktyczny zabójca Gorr (w tej roli Christian Bale), który za cel postawił sobie pozbycie się wszystkich bogów. W nieuchronnym starciu Bóg Piorunów będzie potrzebował jednak wsparcia. Na ratunek ruszą mu Królewska Walkiria (Tessa Thompson), była dziewczyna, Jane Foster (Natalie Portman) oraz uwielbiany przez fanów MCU Star-Lord, przywódca Strażników Galaktyki (Chris Pratt).

Cinema City jak zawsze w przypadku wielkich widowisk filmowych, w których efekty wizualne i dźwiękowe są istotną częścią fabuły, zaprasza widzów na seanse Thor: Miłość i grom do IMAX, 4DX oraz ScreenX. Tego bohatera i jego zmagania w fantastycznym świecie warto zobaczyć w jak najlepszych technologiach. Premierze filmu towarzyszy kampania, w której mityczny bóg piorunów w adekwatny do aktualnej pogody sposób zaprasza widzów do kin Cinema City. Niezależnie od tego, czy nadchodzi burza i bóg piorunów przybywa, czy jest słoneczna pogoda i bogowie relaksują się, zawsze warto znaleźć czas na seans z Thorem w Cinema City.

Od weekendu do oferty rodzinnej w Cinema City dołączają seanse z ukraińskim dubbingiem filmu Minionki: Wejście Gru w czterech lokalizacjach: Cinema City Bonarka w Krakowie, Cinema City Mokotów i Arkadia w Warszawie oraz Cinema City Wroclavia.

W dalszym ciągu wszystkie seansew Cinema City są okazją, aby wziąć udział w 7. już edycji wielkiej loterii „Wygrywa każdy kinoman”. Każdy zakupiony między 22 czerwca a 31 lipca i zarejestrowany bilet przynosi nagrodę! Do wygrania samochód Skoda Karoq, hulajnogi Xiaomi, vouchery do parku wodnego Suntago, roczne abonamenty Unlimited oraz pół miliona innych nagród. Akcja prowadzona jest na stronie www.wygrywakazdykinoman.pl .

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup